Dakota Johnson ve Tilda Swinton’lı “Suspiria”dan Yeni Poster Geldi!

Dakota Johnson ve Tilda Swinton’lı “Suspiria”dan Yeni Poster Geldi!

Eylül 20, 2018 0 Yazar: admin

Luca Guadagnino imzalı “Suspiria” 9 Kasım’da vizyona girecek.

1977 yapımı aynı isimli kült korku filminin yeniden uyarlaması olan “Suspiria”dan yeni bir poster yayınlandı. Film prömiyerini bu ayın başında Venedik Film Festivali’nde gerçekleştirmiş ve izleyicileri adeta ikiye bölmüştü.

Merakla beklenen filmin oyuncu kadrosunda “Fifty Shades” serisinden tanıdığımız Dakota Johnson, Oscar ödüllü usta aktris Tilda Swinton, genç yıldız Chloë Grace Moretz, Mia Goth, Jessica Harper, Angela Winkler ve Sylvie Testud gibi isimler yer alıyor. Filmin yönetmen koltuğunu ise “Sen Benimsin” ve “Beni Adınla Çağır” filmleriyle tanıdığımız Luca Guadagnino üstleniyor.

Amerikalı bir genç kadın olan Susie Bannion, 1977 yılının Berlin’inde dünyaca ünlü bir dans okulu Markos Tanz Company’e kabul edilmiştir. Tam da Susie’nin okula varışıyla birlikte, bu prestijli okulun başka bir öğrencisi olan Patricia gizemli bir şekilde ortadan kaybolur. Okulun devrimci sanat yönetmeni olan Madame Blanc, okulun ününü kazanmasını sağlayan eğitmendir. Onun rehberliğinde Susie balede olağanüstü bir ilerleme kaydederken, Sara isimli bir kızla da arkadaş olur. Zaman içerisinde iki genç kadın ve yas tutan bir psikoterapist bu prestijli okulun ve yöneticilerinin karanlık bir sırrı sakladıklarından şüphelenmeye başlarlar.

“Suspiria” 9 Kasım tarihinde sinemalarımıza konuk olacak.