Denim Dünyası

Denim Dünyası

Ocak 20, 2021 0 Yazar: admin

Denim Dünyası

(Satışta)

Yer: Online Etkinlikler

13.02.2021 11:00 – 13.02.2021 11:00

Yaşayan ve zamansız kumaşlar olan denimleri ve denimlerden yapılan ürünleri daha iyi tanımak istiyorsanız bu online eğitimi kaçırmayın!

Casual giyim tarzının vazgeçilmez anahtar parçalarından olan denim ürünler, bir çok markanın koleksiyonlarında, çeşitli yıkama teknikleriyle farklı formlarda karşımıza çıkıyor. Indigo boyanın sunduğu oyun alanı sayesinde, zaman içerisinde giyen kişiyle bütünleşen, hayat tarzının izlerini taşıyan denim kumaşlardan yapılan ürünler, moda ve tekstil sektörü içerinde mutlaka iyi tanımamız gereken ürün grupları içerisinde yer alıyor.

Bu eğitimde;
– Denim kumaşlarda kullanılan liflerden,
– Denim kumaşının üretim aşamalarından ve yıkama tekniklerinden,
– Jeans silüetleri ve diğer denim ürünlerden,
– Denim ürünlerde kullanılan aksesuarlardan bahsedilecektir.

Bu eğitim sonunda katılımcılar denim ürünler hakkında en önemli detaylar ve terimlere hakim olup online katılım belgesi alacaklardır. Modaya ve tekstile ilgi duyan tüm katılımcılara açıktır. Herhangi bir ön bilgiye sahip olmaya gerek yoktur. Etkinlikten bir gün önce e-posta ile katılım için gerekli bilgiler gönderilecektir.

Eğitmen Sibel Ege Hakkında:
2003 yılında İTÜ Tekstil Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra Gap ve VSP gibi yerel ve uluslararası firmalarda; merchandising, satınalma, sourcing operasyonlarını yürütüp yöneticilik yapmıştır. Kumaş, tekstil konfeksiyon, deri konfeksiyon ve aksesuar koleksiyonları üzerinde çalışmalarını sürdürmüştür.2008 – 2009 yıllarında Koç Üniversitesi’nde aldığı MBA Turquality Yönetici Geliştirme eğitiminden sonra, 2010’da kendi girişimi Ren Sourcing’i kurmuştur. Avrupalı ve Uzakdoğulu kumaş firmalarıyla iş birliği yaparak Türkiye’deki ünlü markalara ve tasarımcılara servis vermektedir. Avrupalı markaların ihtiyaçlarına yönelik olarak Türkiye’den giyim ve aksesuar tedarik desteği sağlamaktadır. 2017’de UAL London College of Fashion’da Fashion Buying Merchandising eğitimi almıştır. 2015’te Faruk Saraç Meslek Yüksek Okulu’nda kumaş ve tekstil konularında ders vermeye başlamıştır. 2016’da Vakko Esmod’la birlikte organize etmeye başladığı kumaş ve tekstil içerikli diploma, sertifika ve kurumsal eğitim programlarına, Türkçe ve İngilizce dillerinde devam etmektedir. 2017’de Fransız moda ve lüks okulu olan IFA Paris’te, MBA Fashion Business programında “”Sourcing and Supply Chain Issues”” ve “”Materials, Production and Quality”” derslerini vermiştir. Ren Sourcing çatısı altında bağımsız workshoplar ve eğitimler düzenlemektedir. Talepler doğrultusunda kişiye özel moda ve tekstil eğitimi içerikleri sunmaktadır.Markalaşma, pazar ve fuar araştırması, kumaşlar, koleksiyon planlama ve üretim konularında danışmanlık desteği sunmaktadır.”

Ren Sourcing:
Ren Sourcing; 2010 yılında İstanbul’da Sibel Ege tarafından kurulmuştur ve faaliyetine Karaköy’de devam etmektedir. Moda ve tekstili içeren çok çeşitli konularda eğitimler ve workshoplar organize etmektedir. Talepler doğrultusunda kişiye özel ve firmalara özel eğitimler tasarlamaktadır. Markalaşma, pazar ve fuar araştırması, kumaşlar, koleksiyon planlama ve üretim konularında danışmanlık desteği sunmaktadır.

1. Kategori –
168.00 TL

Kurallar

– Eğitim Zoom uygulaması üzerinden 2,5 saat sürmektedir.
– Etkinlik linki ve şifresinin size iletilebilmesi için biletinizi satınaldıktan sonra referans numarasız ile birlikte güncel e-mail adresinizi sibelege@rensourcing.com adresine iletmenizi rica ederiz.
– Etkinliğe katılmanız için gereken Zoom linki ve şifresi etkinlikten önce organizatör tarafından gönderilecektir. Belirtilen bilgilerin tüketici tarafından doğru olarak verilmemesi nedeniyle katılım linki ve şifresinin size iletilememesi ve buna bağlı olarak eğitime katılamamanız halinde Biletix’in veya organizasyon firmasının sorumlululuğu bulunmamaktadır.
– Tüketicinin elektrik, internet kesintisi veya kişisel sebeplerle eğitime zamanında katılamaması, bu sebeplerle eğitimin bir kısmını veya tamamını almaması organizasyon firmasının veya Biletix’in sorumluluğunda değildir.Bu tür durumlarda iade veya değişiklik hakkı sağlanmayacaktır.