Doğadan Sanat: Tempera Boya Atölyesi – Evde Atölye Kiti / 10-12 Yaş

Doğadan Sanat: Tempera Boya Atölyesi – Evde Atölye Kiti / 10-12 Yaş

Ocak 20, 2021 0 Yazar: admin

Doğadan Sanat: Tempera Boya Atölyesi – Evde Atölye Kiti / 10-12 Yaş

(Tükendi)

Yer: Online Etkinlikler

15.01.2021 20:00 – 15.01.2021 20:00

“Eskiden sanatçıların boyalarını kendilerinin ürettiğini biliyor musun? Sen de kendi boyalarını üretmeye ve el yapımı kağıtlar üzerine resim yapmaya ne dersin?”

“Geçmişte minyatürlerde kullanılan toz pigmentler ve yumurtayla tempera boyalar hazırlıyoruz. Geri dönüşüm yöntemiyle üretilen el yapımı kağıtlar üzerine, hazırladığımız tempera boyalar ile şekiller ve desenler çiziyoruz. Bu çalışma aracılığıyla, doğal malzemeler ile boya üretmeyi keşfediyor ve hayal dünyamızı resimlerimizde özgürce ifade ediyoruz. 

Zoom Meeting uygulaması üzerinden rehber eşliğinde gerçekleşen çevrimiçi sergi turuna katılan çocuklarla sergiyi interaktif bir şekilde deneyimleyerek keşfediyoruz.”

Eğitmen: Gonca Göde
İlişkili Sergi: Minyatür 2.0, Güncel Sanatta Minyatür
Yaş: 10-12

Önemli Bilgilendirme:

Satın alan herkese kargo ile bir paket gönderilecektir. Paketin içinde atölye için gerekli malzemelerle beraber, yapım aşamalarını anlatan video bulunmaktadır.Bu atölyeyi satın alan herkes, 26 Kasım 2020 ve 24 Aralık Perşembe tarihinde 17:00-17:30 saatleri arasında gerçekleştirilecek çevrimiçi rehberli sergi turuna katılma hakkı kazanmaktadır. Rehberli tura bir bilgisayar üzerinden birkaç izleyici katılabilir.


100.00 TL

Kurallar

– Video dilediğiniz zaman atölyeyi evde uygulayabilmeniz amacıyla hazırlanmıştır.
-Satın alan herkese kargo ile bir paket gönderilecektir. Paketin içinde atölye için gerekli malzemelerle beraber, yapım aşamalarını anlatan video bulunmaktadır.
-Evde Atölye Kiti’ni size ulaştırabilmemiz için biletinizi satın aldıktan sonra, referans numaranızla birlikte, isim-telefon, kargo adresi ve e-posta adresinizi ogrenme@peramuzesi.org.tr adresine iletmelisiniz.
-Bu atölyeyi satın alan herkes, 26 Kasım 2020 ve 24 Aralık 2020 tarihinde 17:00 – 17:30 saatleri arasında gerçekleştirilecek çevrimiçi rehberli sergi turuna katılma hakkı kazanır.
-Kargo: Bilet fiyatına kargo ücreti dahildir. Kargo Pera Müzesi tarafından gönderilecektir. Ortalama kargo süresi İstanbul için 3 iş günü, şehir diğer şehirler için 5 iş günüdür. Kargo şirketinden kaynaklı gecikmelerden Pera Müzesi sorumlu tutulamaz.İade veya değişiklik yapılmamaktadır.
-PERAkart aile ile Pera Çocuk atölyeleri %50 indirimli!