Dylan O’Brien’lı “Monster Problems”a “Avengers: Sonsuzluk Savaşı” Transferi!

Dylan O’Brien’lı “Monster Problems”a “Avengers: Sonsuzluk Savaşı” Transferi!

Mart 25, 2019 0 Yazar: admin

“Avengers: Sonsuzluk Savaşı”nda rol alan Ariana Greenblatt filmin kadrosuna katıldı.

“Teen Wolf” dizisiyle ve “Labirent” serisiyle tanınan genç yıldız Dylan O’Brien’ın başrolünü üstlendiği post apokaliptik macera filmi “Monster Problems” oyuncu kadrosuna yeni bir ismi kattı. 2017 yapımı “Eyvah Annem Dağıttı! 2” ile ilk kez kamera karşısına geçen ve geçtiğimiz sene “Avengers: Sonsuzluk Savaşı”nda Gamora’nın çocukluğunu oynayan çocuk aktris Ariana Greenblatt filmin kadrosuna dahil oldu.

“The Walking Dead”in Merle’ü ve “Galaksinin Koruyucuları” serisinin Yondu’su olarak hatırladığımız Michael Rooker’ın da oyuncu kadrosunda yer aldığı filmin yönetmen koltuğunda 2017 yılında western filmi “Five Fingers for Marseilles” ile beğeni toplayan Güney Afrikalı yönetmen Michael Matthews oturuyor. Senaryosunu Brian Duffield ve Matthew Robinson ikilisinin kaleme aldığı filmin yapımcılığını ise 2016 yapımı “Geliş”in Oscar adayı yapımcısı Shawn Levy üstleniyor. Filmin vizyon tarihi belirsizliğini koruyor.

Hikaye detayları henüz bilinmeyen “Monster Problems”, “Zombieland” gibi bir yol filmi ile “Kahvaltı Kulübü” ve “Ferris Bueller’le Bir Gün” gibi filmlere imza atan John Hughes’un gençlik filmlerinin bir birleşimi olarak tanımlanıyor. Film, hayallerindeki kız ile birlikte olabilmek için canavarlarla dolu kıyamet sonrası bir dünyada hayatta kalmaya çalışan Joel Dawson (Dylan O’Brien) isimli bir adamın hikayesini anlatıyor. Michael Rooker ise Joel’e nasıl hayatta kalması gerektiğini öğreten Clyde adında uzman bir avcıya hayat veriyor.