Emily Blunt’lı “Mary Poppins Dönüyor”dan Yeni Kare Geldi!

Emily Blunt’lı “Mary Poppins Dönüyor”dan Yeni Kare Geldi!

Eylül 5, 2018 0 Yazar: admin

54 yıl sonra gelen devam halkası 28 Aralık’ta sinemalarımıza konuk olacak.

Altın Küre ödüllü başarılı aktris Emily Blunt’ın başrolünü üstlendiği fantastik aile filmi “Mary Poppins Dönüyor”dan yeni bir kare paylaşıldı.

1964 yapımı “Mary Poppins”in 54 yıl sonra gelen devam halkasının heyecan verici oyuncu kadrosunda, üç Oscar ödüllü Meryl Streep, Emmy ödüllü Lin-Manuel Miranda, Oscar sahibi Colin Firth, Ben Whishaw, iki Oscar adaylığı bulunan Julie Walters, Dick Van Dyke, Angela Lansbury ve Emily Mortimer yer alıyor. Son olarak 2014 yılında “Sihirli Orman” filmiyle karşımıza çıkan Rob Marshall yönetmen koltuğuna geçerken, senaryoya “Pi’nin Yaşamı” ve “Düşler Ülkesi”nin senaristi David Magee imza atıyor.

1930’larda Londra’nın Büyük Buhran döneminde geçen devam halkasında, ilk filmin sevimli minikleri Michael ve Jane artık büyümüşlerdir. İkili, Michael, üç çocuğu ve kâhyaları Ellen’la birlikte Cherry Tree Lane’de hayatlarını sürdürmektedirler. Ancak acı bir olay yaşanır ve Michael kişisel bir kayıp yaşar. Bu olayın ardından esrarengiz dadıları Mary Poppins tekrar Banks’lerin hayatına girer. Bu süreçte Poppins, iyimser sokak lambası yakıcısı Jack ile birlikte eşsiz sihir becerilerini kullanarak ailenin hayatlarında eksik olan mutluluk ve merak hissini yeniden keşfetmelerine yardımcı olacaktır. Poppins’in eksantrik kuzeni Topsy dahil olmak üzere renkli ve tuhaf karakterler de bu süreçte eğlenceli bir yol sunacaklardır.