“Fantastik Canavarlar: Grindelwald’ın Suçları”ndan Nicolas Flamel’e Bakış!

“Fantastik Canavarlar: Grindelwald’ın Suçları”ndan Nicolas Flamel’e Bakış!

Eylül 5, 2018 0 Yazar: admin

“Fantastik Canavarlar: Grindelwald’ın Suçları”ndan Nicolas Flamel tanıtımı geldi.

Fantastik Canavarlar: Grindelwald’ın Suçları’ndan yeni tanıtım geldi. Edebiyat dünyasına adını altın harflerle kazıyan J.K Rowling’in yarattığı sihirli Harry Potter dünyasından doğan “Fantastik Canavarlar” spin-off serisinin heyecanla beklenen devam halkasından gelen videoda, büyülü evrenin Felsefe Taşı kaşifi Nicolas Flamel’e odaklanıyoruz. 300 yaşını geçkin kaşif, sevimliliğinden bir şey kaybetmemiş! Jacob tanışma esnasında ufak bir kabalık yapıp pna hayalet olup olmadığını sorsa da, Flamel neşeyle ölümsüz olduğunu açıklıyor. Jacob’ın ardından gelen iltifatı kayda değer…

Serinin hayranlarını Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu’nun eski günlerine götüren filmin sevimli baş kahramanı Newt Scamander’ı ilk filmde olduğu gibi bir kez daha Oscar ödüllü Eddie Redmayne canlandırıyor.

Newt Scamander’ın da yardımıyla Amerika Birleşik Devletleri Sihir Kongresi (MACUSA) tarafından yakalanan karanlık büyücü Gellert Grindelwald kaçmayı başarmış ve kendine, gerçek niyetinden habersiz olan müritler toplamaya başlamıştır. Karanlık büyücünün sihir dünyasından ayrı olan tüm canlıların hepsine hükmedecek safkan büyücüler yetiştirme planı, dünya için büyük bir tehlike yaratmaktadır. Karanlık büyücünün planlarını bozmak isteyen profesör Albus Dumbledore, eski öğrencisi Newt Scamander’dan yardım ister. Önündeki tehlikenin farkında olmayan Newt, gerçek dostluklar ve aile bağları konusunda bile sevgisinin ve sadakatinin test edileceği bir yola girecektir. Sihirli ya da değil, tüm insanların kaderi ona bağlıdır.

David Yates’in yeniden yönetmenlik koltuğuna geçtiği yapımda genç Dumbledore rolünde Jude Law, Porpentina “Tina” Goldstein rolünde Katherine Waterston, Newt’ün Muggle yoldaşı Jacob Kowalski rolünde Dan Fogler, Sihir Bakanı Seraphina Picquery rolünde Carmen Ejogo, Leta Lestrange rolünde Zoe Kravitz, Credence rolünde Ezra Miller, Tina’nın sevimli kardeşi Queenie rolünde Alison Sudol ve Grindelwald rolünde Johnny Depp’i izleyeceğiz. “Fantastik Canavarlar: Grindelwald’ın Suçları” ülkemizde 16 Kasım’da vizyona girecek.