Fazıl Say – Şarkılar

Fazıl Say – Şarkılar

Ocak 4, 2022 0 Yazar: admin

Fazıl Say – Şarkılar

(Satışta)

Yer: Akra Hotels Antalya

08.10.2021 20:30 – 08.10.2021 20:30

Fazıl Say Serenad Bağcan “Şarkılar”

Dünyaca ünlü piyanist ve besteci  Fazıl Say’ın, Türk edebiyatının unutulmaz şair ve yazarlarının şiirlerini bestelediği şarkı albümlerinin dördüncüsü olan yeni albümü, Antalya’da ilk kez dinleyenlerle buluşacak.  Yeni albümde Yunus Emre, Pir Sultan Abdal, Sabahattin Ali, Kaygusuz Abdal, Aziz Nesin, Metin Altıok ve Ömer Hayyam şiirleri yer alıyor. Fazıl Say şarkılarını güçlü sesi ve büyüleyici sahne performansıyla solist Serenad Bağcan seslendirirken, vurmasazlarda Aykut Köselerli, viyolonselde ise Jamal Aliyev sahne alıyor. Daha önce “İlk Şarkılar” (2013), “Yeni Şarkılar” (2015) ve “Güz Şarkıları” (2017) albümleri dinleyici ile buluşmuştu.

Fazıl Say- Piyano

Serenad Bağcan- Vokal

Jamal Aliyev- Viyolonsel

Aykut Köselerli- Vurmasazlar

1. Kategori –
150.00 TL

Kurallar

*18 Yaş sınırı vardır.
*Festival, Akra Hotels’in bahçesine kurulacak açık hava sahnesinde ve numarasız bistro oturma düzeniyle gerçekleşecektir.
*Bilet satışı ve etkinlik ile ilgili tüm düzenlemeler, Tu¨rkiye Cumhuriyeti‘nin ilgili bakanlıklarınca yayınlanan genelgelerdeki şartlar doğrultusunda gerçekleştirilecektir.
*Bilet fiyatına 1 yerli içecek ikramı dahildir. İkram hakkında detaylı bilgi almak için: 0242 310 99 99
*Etkinlik mekanına yiyecek içecek ve profesyonel ses görüntü kayıt cihazları alınmayacaktır.
*Kayıp veya unutulan biletler için yeniden basım / teslimat yapılmayacaktır. Etkinlik mekanına giriş esnasında biletinizi ibraz etmeniz zorunludur.
*Kombine biletinizi festival süresince saklayınız. Her etkinlik girişinde kombine bilet ibrazı zorunludur. -İade veya değişiklik yapılmayacaktır. Konserlerden birinin ya da birkaçının iptal olması durumunda, sadece iptal edilen konserin ya da konserlerin kombineye karşılık gelen tutarı  bilet sahibine iade edilecektir.
*Organizasyon firması etkinlik programında değişiklik yapma hakkına sahiptir.
*Organizasyon firması etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade ederek etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir.
*Festival boyunca fotoğraf çekimi ve video kaydı yapılacaktır. Bilet satın alan herkes, görüntülenmeyi kabul etmiş sayılır. Organizasyon firması görsel içerikleri paylaşma,   yayınlama ve reklam amaçlı kullanma hakkına sahiptir.
* Etkinlik girişinde “Hayat Eve Sığar” uygulaması üzerinden HES kodu sorgulaması yapılacaktır.
* Etkinliğe katılacak misafirlerin mekana gelmeden önce “Hayat Eve Sığar” uygulaması, SMS ya da E-Devlet portalı üzerinden HES kodu alması ve girişte HES kodunu ibraz etmesi gerekmektedir.
* Misafirlerimize tesise girişte, temassız ateş ölçümü uygulanmaktadır. 38 dereceden yüksek ateş ölçümlerinde, misafirlerimiz işletmeye alınmayarak bir sağlık kuruluşuna başvurması için uyarılmaktadır.
* Katılımcılar/izleyiciler COVID-19 kapsamında alınan kurallara uymalıdır.  Organizasyon firması alınan önlemlere ve kurallara uymayan kişileri etkinlik mekanına almama veya mekandan çıkarma hakkına sahiptir.
* Kurallar gereği etkinlik mekanına giriş esnasında tüm seyircilerimiz maskeli olmak zorundadır.