Fırat Devecioğlu ile Engin Geçtan Atölyesi – Online Katılım

Fırat Devecioğlu ile Engin Geçtan Atölyesi – Online Katılım

Aralık 8, 2020 0 Yazar: admin

Fırat Devecioğlu ile Engin Geçtan Atölyesi – Online Katılım

(Satışta)

Yer: Online Etkinlikler

04.11.2020 20:00 – 04.11.2020 20:00

Fırat Devecioğlu ile Engin Geçtan Atölyesi (ONLINE)

Seçkin Bir Düşünürden İnsan Benliğine Ayna
THINK House Certified The Mirror of the Self: Engin Geçtan

1. Buluşma 4 Kasım Çarşamba, saat 20:00-22.00
2. Buluşma  5 Kasım Perşembe, saat 20.00-22.00

Türkiye’de ilk kez psikofelsefe workshoplarını, ‘GEÇTAN Atölyeleri’ ile başlatan THINK House’dan, büyük düşünce insanı Engin Geçtan’a saygı duruşu…

THINKBIG serisi kapsamında, Engin Geçtan’ın düşünce dünyasının kapısı aralanıyor.

İnsan benliğine ayna tutan bilge düşünürün derin dünyasına konuk olmak üzere, 4-5 Kasım akşamı 20.00’de bir araya geliyoruz.

Atölye Hakkında
GEÇTAN’ın dünyasında keşfe çıkıyoruz! Yaşama, mutluluğa ve yaratıcılığa bir de Engin Geçtan’ın penceresinden bakmaya var mısınız?

Atölyede, bilge yazarın eşsiz düşüncelerini, yaşam, mutluluk ve yaratıcılık eksininde ele alacağız. Yaşama dair güçlü önerilerini, ‘‘Geçtan’dan Yaşam Kılavuzu’’ başlığı altında konuşacağız.

Seçkin bir düşünür olarak Geçtan, yaşamda ne öneriyor?

Ona göre mutluluk nedir? 
Kendini tanımanın ve mutlu bir insan olmanın detayları nelerdir?
Nasıl üretken oluruz? 
Başkalarının olumsuz düşüncelerinden nasıl kurtuluruz?
Hayat, nasıl anlamlı hale dönüşür?
Sizleri hayatın anlamına dair eşsiz bir atölyeye davet ediyoruz. İnsan doğasının ustası Geçtan’ın düşünceleri sizi bekliyor…

Kimler Katılmalı
Düşünce dünyasını zenginleştirmek isteyen bireyler.
Hayat yolculuğunda, yeni, derin ve ilham veren fikirlerle dönüşüm yaratmak isteyenler.
Çok yönlü bakış açısının önemini bilen şirket yöneticileri.
İçerik üreticileri, eğitmenler, bireysel danışmanlık hizmeti sunan uzmanlar.
Felsefe dünyasından beslenmek isteyen psikologlar.
Psikofelsefe, psikoloji dünyasından beslenmek isteyen konuşmacılar, kurumsal danışmanlık hizmeti sunan profesyoneller.

Konuşmacı: Fırat Devecioğlu
2018’de Mona Kitap etiketiyle yayınlanan kitabı, kısa sürede yayınevinin çok satanlar listesine girdi. Kitabında 29 farklı filozofun görüşlerine yer verdi. Kitap sonrası, İstanbul (Sabahattin Ali Kültür Merkezi), İzmir (Pan Kitabevi) ve Antalya’da (Octopus Kitabevi) gerçekleştirdiği ‘düşünce söyleşileri’ büyük ilgi gördü. Sosyal medyada sıkça paylaşılan Deveciogˆlu’nun yazıları Oggito, OT Dergi, I·ndigo Dergisi, Cafrande, I·nsan Okur, EK DERGİ, Dünyalilar, Dada Kitap adlı dergi ve internet sistelerinde yayınlandı. Kaleme aldığı ‘Lazarus’ adlı tiyatro oyunu, T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı adına, Güzel Sanatlar Müdürlüğü tarafından, yeni sanat sezonunda maddi destek programına seçildi. Kurucusu olduğu THINK House İstanbul’da, Engin Geçtan, JUNG, Bertrand Russell, Schopenhauer, Varoluşçu Filozoflar (Sartre, Nietzsche, Camus, V.Frankl, R.May) üzerine gerçekleştirdiği psikofelsefe atölyelerine iki binin üzerinde kişi katıldı. Şu sıralar, önemli bir film yönetmeni tarafından çekilecek uluslararası sinema filminin senaryosunu yazmaktadır. Polisiye ve postmodern kurmacayı harmanladığı yeni kurgu romanı yakında okurları ile buluşacaktır.
Devecioğlu profesyonel kariyerinde, ErnstYoung, Yıldız Holding ve Koç Holding bünyesinde yöneticilik yaptı. Kurum içi koçluk, eğitmenlik, yönetim atölyesi liderliği gibi ek yönetsel görevler aldı. Koç Holding’in gıda yatırımlarını yöneten s¸irketinde yönettiği başarılı projeler sonrası I·novasyon Ödülü kazandı.
Koç Üniversitesi, LSI (Leading with Strategic Impact) programını tamamlamış, Londra’da (London Stafford House) yönetim bilimleri eğitimi almıştır. İstanbul Üniversitesi Felsefe Lisansı’na devam ederken, ICF (Uluslararası Koçluk Federasyonu) Aimco® Koçluk Programını tamamlamıştır. İstanbul’un önemli kültür sanat mekanı THINK House’un kurucusudur.

www.firatdevecioglu.com

1. Kategori: THINK House Certified The Mirror of the Self: Engin Geçtan (1 Kişilik Sertifikalı Online Katılım) Ve THINK House Bireysel Felsefi Danışmanlık – 250 TL
2. Kategori: THINKBIG Genel (1 Kişilik Online Katılım) Ve THINK House Bireysel Felsefi Danışmanlık – 210 TL
3. Kategori: THINK House Certified The Mirror of the Self: Engin Geçtan (1 Kişilik Sertifikalı Online Katılım) – 165 TL
4. Kategori: THINKBIG Genel (1 Kişilik Online Katılım) – 115.00 TL

Kurallar

– Atölye için biletinizi satın aldıktan sonra, Zoom adlı ücretsiz uygulamayı telefonunuza ya da bilgisayarınıza indirmeniz gerekmektedir.
– Atölye linki ve şifresinin size iletilebilmesi için biletinizi satın alırken güncel e-mail ve cep telefonu numaranızı vermenizi rica ederiz. Atölyeye katılmanız için gereken Zoom linki ve şifresi etkinlikten önce sistemde kayıtlı olan e-mail adresinize Biletix tarafından gönderilecektir. Belirtilen bilgilerin tüketici tarafından doğru olarak verilmemesi nedeniyle katılım linki ve şifresinin size iletilememesi ve buna bağlı olarak atölyeye katılamamanız halinde Biletix’in veya organizasyon firmasının sorumlululuğu bulunmamaktadır.
– Tüketicinin elektrik, internet kesintisi veya kişisel sebeplerle atölyeye zamanında katılamaması, bu sebeplerle atölyenin bir kısmını veya tamamını almaması organizasyon firmasının veya Biletix’in sorumluluğunda değildir. Bu tür durumlarda iade veya değişiklik hakkı sağlanmayacaktır.
– Belirtilen ücret, bu iki buluşmayı kapsar. İçerik dili Türkçe’dir. Program, içerik zenginliğinin aktarımını kolaylaştırmak adına, sınırlı sayıda katılımcı ile yürütülecektir.
– Atölye çalışmamız zoom platformu üzerinden gerçekleştirilecektir. Bilet almanızın ardından size özel erişim linkine ait bilgiler, e-mail adresinize gönderilecektir.
– Sorularınız için hello@thinkhouseistanbul.com adresine e-posta gönderebilir, 0533 582 99 97 numaralı WhatsApp hattımıza ulaşabilir ya da sosyal medya hesaplarımız üzerinden bize yazabilirsiniz.
– Seminer sonrası, sertifika ya da THINK House Bireysel Felsefesi Danışmanlık programına katılmak isteyen katılımcılarımız, bilet seçimlerini bu doğrultuda yapabilirler.