Hey Gidi Günler

Hey Gidi Günler

Aralık 8, 2020 0 Yazar: admin

Hey Gidi Günler

(İptal)

Yer: Türkan Şoray Kültür Merkezi

05.12.2020 20:00 – 06.12.2020 20:00

Hey Gidi Günler oyunu, 5 ve 6 Aralık’ta Türkan Şoray Kültür Merkezi’nde…

Öğretmenler Günü Özel Kampanyası 24.11.2020 23:59’a kadar biletix.com web sitesi ve mobil uygulamadan yapılan işlemlerde geçerlidir.

1. Kategori –
102.00 TL

Kurallar

– 6 Yaşından küçük çocuklar etkinlik mekanına alınmamaktadır. 6 Yaş ve üstü tam bilete tabidir. 
– Etkinlik başlangıç saatinden en az 30 dakika önce mekanda hazır olmanızı önemle rica ederiz. 
– Sosyal mesafe kurallarına uygun şekilde hazırlanan oturma düzeni ile etkinlik gerçekleşecektir. 
– 1 Alana 1 Bedava kampanyası yalnızca Balkon kategorisinde gerçelidir. Balkon biletleri kısıtlı görüş imkanı sağlar. 
– Katılımcılar/izleyiciler alana girerken muhakkak maske takmalı ve etkinlik süresince maskelerini çıkarmamalıdır. Maske takma konusunda gereken hassasiyeti göstermeyenler uyarılacaktır.. Maske takmamakta ısrar edenler etkinlik alanı dışına çıkartılacaktır.
– Katılımcılar/izleyiciler bileti üzerinde yazan koltuk numarasına oturmak zorundadır.  Bu kurala uymayan ve yer değişikliğinde ısrar eden katılımcılar etkinlik alanı dışına alınacaktır.
– Etkinlik girişinde bilet kontrolü yapılacaktır, biletinizi telefondan göstermeniz gerekmektedir. Biletler tek kişiliktir.
– Organizasyon firması gündeme dair olumsuz bir durumda etkinliği erteleme ve programda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
– Misafirlerimize tesise girişte, temassız ateş ölçümü uygulanmaktadır. 38 dereceden yüksek ateş ölçümlerinde, misafirlerimiz işletmeye alınmayarak bir sağlık kuruluşuna başvurması için uyarılmaktadır.
– Katılımcılar/izleyiciler COVID-19 kapsamında alınan kurallara uymalıdır.  Organizasyon firması alınan önlemlere ve kurallara uymayan kişileri etkinlik mekanına almama veya mekandan çıkarma hakkına sahiptir. 
– Kayıp veya unutulan biletler için yeniden basım / teslimat yapılmayacaktır. Etkinlik mekanına giriş esnasında biletinizi ibraz etmeniz zorunludur.
– Etkinlik mekanına profesyonel ses ve görüntü kayıt cihazları alınmayacaktır. 
– İade veya değişiklik yapılmayacaktır.
– Kampanya belirtilen tarih aralığında web sitesimizden ve mobil uygulamızdan bilet satın alan tüm tüketiciler için geçerlidir.