“Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw”dan Idris Elba Karesi!

“Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw”dan Idris Elba Karesi!

Mart 25, 2019 0 Yazar: admin

Merakla beklenen filmin kötü adamına göz atıyoruz.

“Hızlı ve Öfkeli” serisinin iki sevilen karakteri Luke Hobbs ve Deckard Shaw’u bir araya getiren spin-off filmi “Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw”dan yeni bir kare görücüye çıktı. Yayınlanan karede filmin kötü adamına hayat veren Idris Elba’yı bir alev makinesi kullanırken görüyoruz.

Tüm dünyada beş milyar doların üstünde gişe hasılatı elde eden uzun soluklu aksiyon serisi “Hızlı ve Öfkeli”nin merakla beklenen yeni filminin oyuncu kadrosunda karakterlere seride hayat vermiş olan aksiyon filmlerinin aranan ismi haline gelen Dwayne Johnson ve Hollywood’un sert adamı Jason Statham, “The Crown” dizisinin Emmy adayı yıldızı Vanessa Kirby, geçen sene “Deadpool 2”de karşımıza çıkan Eddie Marsan ve “Tam Gaz”dan tanıdığımız Meksikalı aktris Eiza González yer alıyor.

Filmin yönetmenliğini “John Wick”, “Sarışın Bomba” ve “Deadpool 2” filmlerinden tanıdığımız deneyimli aksiyon yönetmeni David Leitch üstleniyor. Karşılaştıkları ilk günden bu yana birbirleriyle hiç anlaşamayan Luke Hobbs ve Deckard Shaw, insanlığı sonsuza kadar değiştirebilecek bir tehditle ortaya çıkan anarşist Brixton’a karşı birlik olmak zorunda kalıyor. İkiliye mücadelelerinde Shaw’un kız kardeşi olan MI6 ajanı Hattie eşlik ediyor. Filmin senaryosuna serinin birçok filminde imzası bulunan senarist Chris Morgan imza atıyor.

“Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw” ülkemizde 2 Ağustos’ta vizyona girecek.