İki Bekar

İki Bekar

Ocak 4, 2022 0 Yazar: admin

İki Bekar

(Satışta)

Yer: Watergarden Performans Merkezi

25.09.2021 20:30 – 25.09.2021 20:30

Shanette ile Jack’in komik hikayesini anlatan “İki Bekar” tiyatro oyunu 17 Eylül akşamı izleyicisi ile buluşmaya hazırlanıyor.

“Arkadaşlarının çöpçatanlığıyla düğün davetinde aynı masaya oturunca başlıyor Anette olan Shanette ile Jack’in komik hikayesi…

Shanette adım adım izliyor Jack’i.. Jack, ilişkiden, bağlanmaktan, terkedilmekten, aldatılmaktan ve soyulmaktan korkuyor. En çok da deli olduğu kadar çatlak Shanette’ten korkuyor. Ama Shanette kararlı ve ısrarcı… Vazgeçmeye hiç niyeti yok.

Duru Tiyatro’nun 10. yılında Amerikan Tiyatrosu’nun en ünlü komedi yazarlarından Sam Bobrick’in yazdığı oyunu Emre Kınay sahneye koyuyor.

Emre Kınay Jack Fisher’ı; Evrim Alasya pırıl pırıl enerjisiyle Shanette Millburn’u canlandırıyor. Oyunun müziklerini Gökhan Türkmen, Gökhan Tepe, Keremcem gibi daha birçok popüler sanatçıya besteler veren oyuna özel bir titizlikle Serdar Aslan besteledi.

Duru Tiyatro’nun yeni kurulan orkestrası Durucazzz’ın canlı performans müzikleriyle müzikal tadında bir oyunla eğlenceli kahkahalı 2 saat sizi bekliyor. Geç kalmadan yerlerinizi hemen ayırtın. Bizden söylemesi…”

1. Kategori –
122.00 TL

2. Kategori –
100.00 TL

Kurallar

* 10 yaşından küçük çocuklar etkinliğe alınmamaktadır, 10 yaş ve üzeri bilete tabidir.
* Girişte HES Kodu sorgulaması ve ateş ölçümü yapılacaktır.
* Misafirlerin maske takılması zorunludur.
* COVID-19 belirtileri gösteren misafirler içeri alınmayacaktır.
* Misafirlerin salona su haricinde yiyecek ve içecekle sokması yasaktır.
* Çekim yapılacağı için etkinlik sırasında görüntü almak yasaktır.
* Etkinlikten 30 dakika önce etkinlik alanında olunmalıdır.
* Etkinlik başladıktan sonra seyirciler içeriye alınmayacaktır.İçeri alınmayan seyirciler için bilet iadesi ve değişikliği yapılmayacaktır.
* Organizasyon firması hava koşullarına ve gündeme ait olumsuz bir durumda etkinlik erteleme ve programda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.