Jeffrey Wright’lı Gerilim “Hold the Dark”tan İlk Poster!

Jeffrey Wright’lı Gerilim “Hold the Dark”tan İlk Poster!

Ocak 4, 2022 0 Yazar: admin

Jeffrey Wright’lı Gerilim “Hold the Dark”tan İlk Poster!

Gerilim filmi “Hold the Dark” 28 Eylül’de Netflix’te olacak.

“Westworld” ile yıldızı parlayan Altın Küre ve Emmy ödüllü aktör Jeffrey Wright’ı başrolüne yerleştiren gerilim filmi “Hold the Dark”ın ilk posteri görücüye çıktı.

Altın Küre ödüllü İsveçli oyuncu’Alexander Skarsgård, Altın Küre adaylığı bulunan Riley Keough,’James Badge Dale, Jonathan Whitesell’ve’Beckham Crawford”ın da kadrosunda yer aldığı filmin yönetmen koltuğuna “Blue Ruin” ve “Green Room” filmleriyle tanıdığımız’Jeremy Saulnier geçiyor. William Giraldi’nin aynı isimli romanından uyarlanan filmin senaryosuna ise’Macon Blair imza atıyor.

Günün birinde sakin bir köyden bir çocuk kaçırılır. Çocuğu köyünden götüren ise bir kurt sürüsüdür. Vahşi hayvanlar olan kurtların çocuğu almasının ardından çocuğu kurtarmak için birini bulmak gereklidir. Köy halkı, kurt sürüsünü izlemesi ve yok edip çocuğu geri getirmesi için işinin ehli, usta bir avcı çağırır. Ancak avcı için kolay bir iş olarak görülen bu takip görevi, onun için çok farklı bir deneyim olacaktır. Avcı kurtların peşinden yol aldıkça, doğanın acımasızlığı ve bir adam olarak kendi başarısızlıklarıyla yüzleşeceği, onu giderek karanlık ve şok edici bir yola sürükleyen bir maceraya atılır. Arkasında çocuğun yastan deliye dönmüş babası, önünde acımasız coğrafik şartlar bulunan avcı görevinde ilerledikçe “avlanan”ın kim olduğu giderek belirsizleşmeye başlamıştır…

“Hold the Dark”’28 Eylül tarihinde Netflix’te izleyicilerin beğenisine sunulacak.