“Johnny English Tekrar İş Başında”nın Yeni Posteri Yayınlandı!

“Johnny English Tekrar İş Başında”nın Yeni Posteri Yayınlandı!

Eylül 20, 2018 0 Yazar: admin

Sevilen ajan Johnny English yeni macerasıyla beyaz perdeye geri dönüyor.

2003 yılında başlayan “Johnny English” serisinin merakla beklenen üçüncü devam halkası “Johnny English Tekrar İş Başında”nın yeni posteri yayınlandı.

Aksiyon ve komedi filminin başrolünde serinin önceki filmlerinde olduğu gibi Rowan Atkinson yer alıyor. Geçtiğimiz sene “Stalin’in Ölümü”nde izlediğimiz Olga Kurylenko, iki Oscar ödüllü usta oyuncu Emma Thompson, Ben Miller, Jake Lacy, Adam James ve Miranda Hennessy gibi isimlerin de kadrosunda yer aldığı film, “Fresh Meat” ve “Inside No. 9” gibi dizilerde yönetmenlik yapmış olan David Kerr’in imzasını taşıyor.

Bir siber saldırı sonucu Britanya’daki tüm aktif gizli ajanların kimlikleri ortaya çıkmıştır. Gizli servisin, baş hacker’ı bir an önce bulması gerekir. Fakat hiçbir gelişme katedilemeyince gizli servis çareyi bir süre önce emekli olan Johnny English’i geri çağırmakta bulur. Görevi kabul eden English, baş hacker’ı bulmak için kolları sıvasa da bu iş sandığı kadar kolay olmayacaktır. Eski usul yöntemlere sahip olan Johnny English’in hacker’ı bulması için modern teknolojinin zorlukları ile mücadele etmesi gerekir.

“Johnny English Tekrar İş Başında” 5 Ekim tarihinde sinemalarımıza konuk olacak.