Kapadokya Balon Turu

Kapadokya Balon Turu

Aralık 8, 2020 0 Yazar: admin

Kapadokya Balon Turu

(Satışta)

Yer: Ürgüp Kapadokya

30.12.2020 6:00 – 30.12.2020 6:00

Unutulmaz bir deneyim için Kapadokya Balon turları sizleri bekliyor.

Kapadokya Balon Turu Hakkında Bilgiler

“Balon turları operasyon ekibinin bir gün önceden size vereceği hareket saatinde, bölgede konaklama yaptığınız otelden veya buluşma noktanızdan özel araçlarımızla uçuş yapılacak olan alana transfer. Bir gün öncesinde detaylı hareket saati verilmekle birlikte genel uygulama 05:30 otelden alınış, 06:00 uçuş başlangıcı, 08:00 otele dönüş şeklinde olmaktadır. Uçuş hazırlıkları öncesinde tecrübeli pilotlar ve uçuş ekibi kalkış hazırlıklarını tamamladıktan sonra uçuş emniyetiniz ve genel kurallar ile ilgili bilgilendirme yapacaklardır. Muhteşem Kapadokya panoramasının tadını çıkarmaya başlıyor. Uçuş esnasında ortalama 3 ila 20 kilometrelik bir mesafe yol alıyor. Tur esnasında Kapadokya’nın benzersiz güzelliklerini bazen birkaç yüz metre yükselerek, ama daha ziyade vadilerin içinde ve peri bacalarının çevresinde, yere çok yakın mesafede, çok alçaktan süzülerek görme şansını yakalıyorsunuz. Yanınıza fotoğraf makinesi getirmenizi öneririz. Uçuş süresi yaklaşık 1 saattir. Pilotlar uygun iniş için ideal yeri bulduğunda iniş yapacaktır ve indiği yerde deneyimli çalışanlar sizi karşılayacaktır. İniş sonrasında siz ikramları yudumlarken, görevliler tarafından sertifikalarınız dağıtılacaktır. Daha sonra alındığınız noktalara dönüş transferleriniz gerçekleşecektir.”

Bilete Dahil Olan Hizmetler

1 Saatlik Balon Uçuşu.
Konaklama yapılan otel yada bölgede belirtilen bir noktadan özel araçlarımızla Balon biniş noktasına gidiş-dönüş transfer.
Yolcu Uçuş Sigortası.
İniş sonrası içecek ikramı.
Adınıza özel uçuş sertifikası.

Kişi Başı –
579.00 TL

Kurallar

* Satın alınan biletler 30.12.2020 tarihine kadar geçerlidir.
* Uçuş süresi 1 saattir.
* Rezervasyon gereklidir, rezervasyonlar müsaitlik dahilinde yapılmaktadır, satın alma işlemi öncesinde 0546 801 19 39 müsaitlik onayı alınması gerekmektedir, satın alım sonrasında 0546 801 19 39 arayarak rezervasyon yaptırılmalıdır.
* Her satın alım tek bir uçuşta geçerlidir, birleştirilerek kullanılamaz.
* Hava koşulları nedeniyle tur iptalinde iade veya tarih değişikliği yapılabilmektedir.
* 0-4 yaş grubu misafirlerimiz uçuş emniyeti nedeni ile turlarıma kabul edilmemektedir.
* 5 yaş ve üzeri bilete tabidir.
* Rezervasyon iptali en az 3 gün öncesinden bildirilmelidir.
* Uçuşlar 1. Sorti ile yapılmaktadır.
* Uçuşlarda Covid-19 tedbirleri uygulanmakta olup bu kapsamda; tüm misafirlerimize maske ve dezenfektan temin edilmektedir, uçuş öncesi ve sonrasında balonlarımız dezenfekte edilmektedir. 
* Uçuşlarda azaltılmış kapasite kullanımı uygulanmaktadır, uçuş öncesi hafif kahvaltı servisi uygulanmamaktadır.