Kardeş Türküler – Konuk Sanatçı: Hüsnü Arkan

Kardeş Türküler – Konuk Sanatçı: Hüsnü Arkan

Aralık 8, 2020 0 Yazar: admin

Kardeş Türküler – Konuk Sanatçı: Hüsnü Arkan

(İptal)

Yer: İzmir Kültürpark Açıkhava T.

25.09.2020 21:00 – 25.09.2020 21:00

Kardeş Türküler, 25 Eylül’de İzmir Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu’nda sevenleriyle buluşuyor. Hüsnü Arkan’ın konuk sanatçı olarak sahne alacağı bu muhteşem geceyi kaçırmayın!

25 yıldır konserlerinde, Anadolu’nun farklı kültür, inanç ve inanışlarını tanıtmanın yanı sıra, çok farklı kültürdeki insanları bir araya getiren Kardeş Türküler, kardeşlik ve kaynaşma ortamı oluştururken, ön yargı ortamının yıkılmasını sağlıyor. Türkçe, Kürtçe, Ermenice, Arapça, Rumca, Süryanice ve daha birçok dildeki geleneksel türkülerden oluşacak bu keyifli konser, Anadolu ve çevresinde yaşayan farklı dil ve inançlara sahip halkların şarkılarını, kendi kültürel bağlamlarını dikkate alarak, orijinal dilleriyle yorumlayan Kardeş Türküler’in engin vizyonuyla hayat bulacak. Çok geniş bir coğrafyada kardeşlik, barış ve bir arada yaşama arzusunu söyledikleri türküler ile her zaman dile getiren Kardeş Türküler, 25 yıldır barış için söylediği şarkıların en güzel örneklerini seslendirecek.

Protokol –
168.00 TL

1. Kategori –
134.50 TL

2. Kategori –
112.00 TL

3. Kategori –
89.75 TL

Kurallar

– Etkinlikte 6 yaş sınırı vardır. 6 Yaşından küçükler etkinliğe alınmayacaktır.
– Etkinlik girişinde bilet kontrolü yapılacaktır, biletinizi telefondan göstermeniz gerekmektedir.
– Katılımcılar/izleyiciler COVID-19 kapsamında alınan kurallara uymalıdır. 
– Katılımcılar/izleyiciler alana girerken muhakkak maske takmalı ve etkinlik süresince maskelerini çıkarmamalıdır. Maske takma konusunda gereken hassasiyeti göstermeyenler uyarılmalıdır. Maske takmamakta ısrar edenler etkinlik alanı dışına çıkartılacaktır.
– Sosyal mesefa kurallarına uygun şekilde hazırlanan oturma düzeni ile etkinlik gerçekleşecektir.
– Katılımcılar/izleyiciler bileti üzerinde yazan koltuk numarasına oturmak zorundadır.  Bu kurala uymayan ve yer değişikliğinde ısrar eden katılımcılar etkinlik alanı dışına alınacaktır.
– Etkinlik başlama saatinden sonra gelen ya da etkinliğe gelmeyen müşterilere bilet iadesi yapılamamaktadır.
– Satın alınan biletlerde iptal, iade ve değişiklik yapılmamaktadır.