Kozmonotosman

Kozmonotosman

Aralık 8, 2020 0 Yazar: admin

Kozmonotosman

(Satışta)

Yer: IF Performance Hall Beşiktaş

13.11.2020 20:30 – 13.11.2020 20:30

Kozmonotosman, 13 Kasım akşamı IF Performance Hall Beşiktaş’ta sizlerle…

Osman Başaran ya da müzik çevrelerinin onu tanıdığı ismiyle kozmonotosman, 70’lerde Türkiye’de üretilmiş Anadolu-pop ve funk eserlerini elektronik müzikle modernize ediyor ve dans pistlerine taşıyor.

Küçük yaşta bağlama çalmaya başlamasının ve genç yaşlarında elektronik müziğe merak salmasının bugün geldiği noktada payı büyük. Derdiyoklar İkilisi ve Aşık Emrah gibi isimlerin etkisinde; Selda Bağcan, Barış Manço, Erkin Koray, Fikret Fızılok, Neşet Ertaş ve Arif Sağ gibi isimlerin eserlerine rework’ler yanı sıra, özgün kompozisyonlar üretiyor.

Arşivlerde hazineler yatıyor. kozmonotosman, topraklarımızda yeşermiş bir hazineyi yeni kuşaklarla buluşturan bir uzaylı.

Biletler kişi başı ücretidir.

4 Kişilik Bistro –
49.50 TL

Kurallar

– 18 yaş sınırı vardır.
– Kapı açılış saati 20:30, warm up 21:00, konser saati 22:00’dır.
– Etkinlik girişinde bilet kontrolü yapılacaktır, biletinizi telefondan göstermeniz gerekmektedir.
– Katılımcılar/izleyiciler COVID-19 kapsamında alınan kurallara uymalıdır. 
– Katılımcılar/izleyiciler alana girerken muhakkak maske takmalı ve etkinlik süresince maskelerini çıkarmamalıdır. Maske takma konusunda gereken hassasiyeti göstermeyenler uyarılmalıdır. Maske takmamakta ısrar edenler etkinlik alanı dışına çıkartılacaktır.
– Sosyal mesefa kurallarına uygun şekilde hazırlanan numaralı bistro düzeni ile etkinlik gerçekleşecektir.
– Organizatör firma, misafirlere rahatça eğlenebilecekleri bir ortam sunabilmek için mekan girişinde uygun görmediği kişileri kapıda bilet iadesi yaparak içeri almama hakkına sahiptir.