Metin Uca – Aleksandır Telefonu Kaldır

Metin Uca – Aleksandır Telefonu Kaldır

Ocak 4, 2022 0 Yazar: admin

Metin Uca – Aleksandır Telefonu Kaldır

(Satışta)

Yer: Online Etkinlikler

31.05.2021 21:00 – 31.05.2021 21:00

Cep telefonsuz duramayanlara hayatın anlamını sorgulatan “Aleksandır Telefonu Kaldır” online gösterisi Mayıs ayı boyunca Seyretix’te !

GEÇMİŞTEN GÜNÜMÜZE İLETİŞİM TARİHİ VE TELEFON KÜLTÜRÜ ÜZERİNE TEK KİŞİLİK GÖSTERİ

YAZARLAR: METİN UCA, BAHAR FEYZAN, AHMET ÇAĞAN

Cep telefonsuz olamayan gösteri

Cep telefonsuz duramayanlara hayatın anlamını sorgulatan “Aleksandır Telefonu Kaldır”, iki kişilik dev kadrosuyla sahnede. Sahneyi, Metin Uca’nın Aleksander Graham Bell ile birlikte paylaştığı bu eğlenceli gösteri, cep telefonlarımızla bugün yaşadığımız ilişkinin çocukluğuna inecek, hepimizin içindeki “iletişim” arzusuna ışık olacak.

Kahkahalarla güldüren, cep telefonu hallerini anlatan “Aleksandır Telefonu Kaldır” isimli gösteride, Alexander Graham, telefonun öyküsünü Metin Uca’nın ağzından anlatırken bugünkü kullanım hallerine de şaşırıp kalıyor.

Artık cep telefonsuz yaşayamayışımıza, teknolojik bir aleti kendimize benzetme girişimlerimize kahkahalarla güldüren Aleksandır Telefonu Kaldır, eski çağlardan günümüze iletişemeyişimizden yola çıkarak teknolojinin esiri oluşumuzun öyküsünü büyük bilim insanı Alexander Graham Bell’in eşliğinde Metin Uca’nın eşsiz üslubuyla seyirciye sunuyor.

Online Gösterim –
25.00 TL

Kurallar

– Gösterim 01.05.2021 21:00 itibariyle başlayacaktır ve 31.05.2021 23:59’a kadar www.seyretix.com adresinden yayınlanacaktır. 1 izleme kodu ile etkinliği en fazla 3 defa izleyebilirsiniz.

– Gösterimi izlemek için kullanacağınız online etkinlik izleme kodunuz, Biletix tarafından size gönderilen onay mailinde yer almaktadır.

– Üyeliğinizi kullanarak aldığınız biletinizin detayları ve online izleme kodunuz aynı zamanda, üyeliğinizin altında bulunan Biletlerim sekmesinde de bulunmaktadır.

– Biletix’ten almış olduğunuz online etkinlik izleme kodunuzu, Seyretix’de bulunan access kod (erişim kodu) alanına yazarak yayını izleyebilirsiniz.

– Yayının kalitesi internet hızınıza göre otomatik olarak ayarlanmaktadır, eğer dilerseniz player üzerinden yayın kalitesini değiştirebilirsiniz.

– Online etkinlikler sırasında, elektrik, internet kesintisi meydana gelmesi veya kişisel sebeplerle etkinliğe zamanında katılınamaması, tüketicinin kullandığı izleme cihazı (telefon-tablet-pc vb gibi.) veya internet bağlantısından kaynaklı sebeplerle etkinliğin bir kısmının veya tamamının izlenememesi kişinin sorumluluğundadır. Bu sebeplerden dolayı iade ve değişiklik yapılmayacaktır.

– Etkinliğin görüntü ve ses kalitesi, internet erişimi, kullanılan cihaz ve kullanım ortamına göre değişiklik gösterebilir.

– Yayının usulsüz şekilde kaydedilmesi, yayınlanması, pazarlamaya çalışılması yasaktır. Bu tip durumlarda hukuki yollara başvurulacaktır.