Michelle Williams, VIII. Henry”nin Eşini Oynayacak

Michelle Williams, VIII. Henry”nin Eşini Oynayacak

Ocak 4, 2022 0 Yazar: admin

Michelle Williams, VIII. Henry”nin Eşini Oynayacak

Yönetmen koltuğunda iddalı bir isim oturacak!

Michelle Williams , Karim Aïnouz “un “Firebrand” filminde VIII. Henry”nin altı karısının sonuncusu Katherine Parr”ı oynayacak. Film, Karim Aïnouz”un ilk İngilizce filmi anlamına geliyor ve 2022″nin başlarında İngiltere”de prodüksiyona girecek. Filmin yapımcılığını Magnolia Mae Films”ten Gabrielle Tana (“Philomena,” “The Dig”), senaristliğini’ Henrietta ve’ Jessica Ashworth üstleniyor.

Aïnouz”un “ Mariner of the Mountains ” filmi, 9 Temmuz”da Cannes”da Özel Gösterimler bölümünde prömiyer yapacak. Aïnouz, “Derinlerden ilham aldığım ve büyük ölçüde görünmez olan ya da kesinlikle İngiliz tarihinde yeterince temsil edilmeyen, vahşice ışıltılı bir kadın olan Katherine Parr”ın keşfedilmemiş hikayesini ekrana getirmekten dolayı daha heyecanlı olamazdım” dedi.

Aïnouz ayrıca; ” Henry”nin zalim saltanatı ve onun ellerinde can veren ve acı çekenler hakkında çok şey biliniyor, ancak burada benim odak noktam sadece hayatta kalmayı başaran değil, aynı zamanda gelişmeyi de başaran bir kadın. Bu, Tudor”da geçen bir psikolojik korku filmi olan bir “dönem” filminin yeniden ele alınması olacak. Bir entrika ve hayatta kalma hikayesi. Ölçülemez yetenek ve tutkuya sahip bu olağanüstü kadını Michelle Williams”ın canlandırması, bir rüyanın gerçekleşmesi gibi.” dedi.

Ekibin kalanını, görüntü yönetmeni’ Hélène Louvart (“Invisible Life”), Oscar adayı yapım tasarımcısı’ Maria Djurkovic (“The Imitation Game”) ve kostüm tasarımcısı’ Lisa Duncan (“Small Axe”) oluşturuyor. Nina Gold ise cast direktörü olarak yer alacak.’Tana, “Karim”in bugüne kadarki tüm çalışmalarını seviyorum ve onunla çalışmaktan dolayı çok heyecanlıyım. Michelle”in Karim ile muhteşem işler yapacağını biliyorum. Önümüzdeki yılın başında çekim yapacağız ve şimdiden Hélène Louvart, Maria Djurkovic ve Lisa Duncan”ın yanı sıra Nina Gold ile harika bir ekip kurduk.” dedi.’ TRANSLATE with x EnglishArabicHebrewPolishBulgarianHindiPortugueseCatalanHmong DawRomanianChinese SimplifiedHungarianRussianChinese TraditionalIndonesianSlovakCzechItalianSlovenianDanishJapaneseSpanishDutchKlingonSwedishEnglishKoreanThaiEstonianLatvianTurkishFinnishLithuanianUkrainianFrenchMalayUrduGermanMalteseVietnameseGreekNorwegianWelshHaitian CreolePersian TRANSLATE with COPY THE URL BELOW Back EMBED THE SNIPPET BELOW IN YOUR SITE setTimeout(function(){var s=document.createElement(“script”);s.type=”text/javascript”;s.charset=”UTF-8″;s.src=((location ,, location.href ,, location.href.indexOf(“https”) == 0)?”https://ssl.microsofttranslator.com”:”http://www.microsofttranslator.com”)+”/ajax/v3/WidgetV3.ashx?siteData=ueOIGRSKkd965FeEGM5JtQ**,ctf=true,ui=true,settings=manual,from=en”;var p=document.getElementsByTagName(“head”)[0]||document.documentElement;p.insertBefore(s,p.firstChild); },0);”> Enable collaborative features and customize widget: Bing Webmaster Portal Back