MSA- Yılbaşı Çikolataları

MSA- Yılbaşı Çikolataları

Ocak 20, 2021 0 Yazar: admin

MSA- Yılbaşı Çikolataları

(Satışta)

Yer: Online Etkinlikler

28.12.2020 10:30 – 28.12.2020 10:30

“Yeni yılda tüm çikolata krizleri en tatlı şekilde atlatılsın, evinizden çikolata eksik olmasın diye  mutfağınıza misafir oluyoruz.

MSA Eğitmen Şef’ini takip ederek,  yılbaşına özel tatlarda ve süslemelerle 2 farklı çikolatayı farklı teknikler ve püf noktaları öğrenebileceğiniz “Yılbaşı Çikolataları” online workshop’ını kaçırmayın.”

• Sütlü çikolata rochers, cranberry, antep fıstığı, mısır gevreği ile
• Portakal şekerlemesi ve tarçınlı bitter trüf, fındık ve bitter çikolata kaplama

10.30-13.00

* Etkinlik boyunca evlerde kullanılacak tüm malzeme ve ekipmanlar katılımcılar tarafından temin edilecektir.


280.00 TL

Kurallar

– Bu etkinlik online olarak MSA Zoom hesabı üzerinden gerçekleşecektir. Satın alınan biletler sadece etkinliğin online yayınını izleme hakkı sağlayacaktır.
– Etkinlik için biletinizi satın aldıktan sonra, Zoom adlı ücretsiz uygulamayı telefonunuza ya da bilgisayarınıza indirmeniz gerekmektedir.
– Etkinlik maksimum 50 kişi katılımı ile gerçekleşecektir.
– Etkinlik katılımı ve akışı ile ilgili tüm detaylar bilet satın aldıktan sonra katılımcılara ulaştırılacaktır.  Biletinizi satın alırken güncel e-mail ve cep telefonu numaranızı vermenizi rica ederiz.
– Etkinlik boyunca evlerde kullanılacak tüm malzeme ve ekipmanlar katılımcılar tarafından temin edilecektir.
– Alınan dersin iptali ve ders değişikliği yapılamamaktadır.  Tüketicinin elektrik, internet kesintisi veya kişisel sebeplerle eğitime zamanında katılamaması, bu sebeplerle eğitimin bir kısmını veya tamamını almaması organizasyon firmasının veya web sitemizin sorumluluğunda değildir. Bu tür durumlarda iade veya değişiklik hakkı sağlanmayacaktır.  MSA, dilediği zaman ve önceden hiçbir uyarı yayınlamaksızın, tüm bilgilerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.