Müzik Üreticileri İçin Dayanışma Gecesi – Bahar Gelecek

Müzik Üreticileri İçin Dayanışma Gecesi – Bahar Gelecek

Ocak 20, 2021 0 Yazar: admin

Müzik Üreticileri İçin Dayanışma Gecesi – Bahar Gelecek

(Satışta)

Yer: Online Etkinlikler

28.12.2020 20:00 – 28.12.2020 20:00

Müzik Üreticileri İçin 28 Aralıık Pazartesi akşamı Dayanışmaya Çağırıyoruz!

Pandemi nedeniyle yaşanan sokağa çıkma kısıtlamaları ve alınan tedbirler nedeniyle sahnelerin, kültür merkezlerinin ve toplu eğlence mekânlarının kapalı olması ve konser, festival, şenlik ve benzeri etkinliklerin yasaklanması; geçimini bu alanlardan sağlayan binlerce müzisyen için maddi anlamda yıkıcı olmuştur. Bu dönemde temel gereksinimlerini dahi karşılamakta güçlük çeker hâle gelen müzik üreticileri zor bir dönemden geçmektedir. Bu zorlukları bir nebze hafifletmek amacıyla sizleri müzik üreticileri için dayanışmaya çağırıyoruz.

Anadolu Müzik Kültürleri Derneği ve Ankara Kent Konseyleri olarak, 26 Aralık 2020 Cumartesi akşamı 20:00’da “Müzik Üreticileri İçin Dayanışma Gecesi – Bahar Gelecek” başlığını verdiğimiz dayanışma gecesini düzenliyoruz. Müziğin tüm renklerinin yer alacağı gecede elde edilecek tüm gelir müzik üreticilerine destek amacıyla kullanılacak. 

Tüm kamu kurumlarına, yerel yönetimlere, meslek odalarına, sivil toplum örgütlerine ve sanat dostlarına çağrımızdır.

Sosyal Medya ve Çevrimiçi platformlarda yayınlanacak gecemize davet ediyoruz.

Bu dayanışmaya siz de katılın, müzik üreticilerine destek olun.

Genel Giriş –
56.50 TL

Kurallar

* Etkinlik Youtube’da ABB TV kanalı üzerinden canlı gerçekleştirilecektir.
* Etkinliğe katılım için gerekli linkin tarafınıza gönderilmesi için sistem üzerinde mail ve cep telefonu numaranızın güncel olması gerekmektedir.
* Belirtilen bilgilerin tüketici tarafından doğru olarak verilmemesi nedeniyle katılım linki ve şifresinin size iletilememesi ve buna bağlı olarak seminere katılamamanız halinde Biletix’in veya organizasyon firmasının sorumlululuğu bulunmamaktadır.
* Tüketicinin elektrik, internet kesintisi veya kişisel sebeplerle eğitime zamanında katılamaması, bu sebeplerle eğitimin bir kısmınıveya tamamını almaması organizasyon firmasının veya Biletix’insorumluluğunda değildir. Bu tür durumlarda iade veya değişiklik hakkı sağlanmayacaktır.
* Satılan biletler dayanışma amaçlı müzik üreticilerine iletilicektir.
* Bilet satışı dayanışma amaçlıdır. Etkinlik canlı ve açık olarak izlenebilecektir.