N’alaka Beyler

N’alaka Beyler

Ocak 20, 2021 0 Yazar: admin

N’alaka Beyler

(Satışta)

Yer: Route Ankara

14.11.2020 20:00 – 14.11.2020 20:00

N’alaka Beyler, 14 Kasım akşamı Route Sahne’de.

N’ALAKA BEYLER ?

Dosya artık bizde…Doğaçlama soruşturacağız…!

2015 yılında Buyur Burdan Bak programıyla tanıdığınız veya haklarında hiç bir fikrinizin olmadığı veya -Ben bunları bir yerden hatırlıyorum ama! diye iç geçirebileceğiniz Alper, Aydın, Doğan,Giray ve Kerem – Program ne oldu ya? – Yok mu bir proje? – Ekip toplanmıyor mu? sorularına daha fazla dayanamayarak yeniden toplandı.

Ve bu sefer “doğaçlama” bir cinayet soruşturmasıyla karşınızdalar…Seyirciyle beraber onlarıngözleri önünde işlenen bir cinayetin peşine düşecekler ve yine seyircinin direktifleriylesorgulayacaklar.Oyun sonunda katil sen de çıkabilirsin sevgili seyirci?

Dosya artık onlarda…Lanet olası doğaçlamacılar…

1. Kategori –
68.00 TL

Kurallar

– 18 yaş sınırı vardır.
– Etkinlik sosyal mesefa kurallarına uygun şekilde hazırlanan numarasız 2 ve 3 kişilik oturmalı masa düzeni ile gerçekleşecektir. Bilet fiyatları kişi başıdır.
– Etkinlik girişinde bilet kontrolü yapılacaktır, biletinizi telefondan göstermeniz gerekmektedir.
– Katılımcılar/izleyiciler COVID-19 kapsamında alınan kurallara uymalıdır. 
– Katılımcılar/izleyiciler alana girerken muhakkak maske takmalı ve etkinlik süresince maskelerini çıkarmamalıdır. Maske takma konusunda gereken hassasiyeti göstermeyenler uyarılmalıdır. Maske takmamakta ısrar edenler etkinlik alanı dışına çıkartılacaktır.
– Organizatör firma, misafirlere rahatça eğlenebilecekleri bir ortam sunabilmek için mekan girişinde uygun görmediği kişileri kapıda bilet iadesi yaparak içeri almama hakkına sahiptir.