Oksimoron

Oksimoron

Ocak 4, 2022 0 Yazar: admin

Oksimoron

(Satışta)

Yer: Cennet Bahçesi Burgazada

24.09.2021 20:30 – 24.09.2021 20:30

“Erkek Aklı Oksimoron”, A Project Partner organizasyonuyla Burgazada Cennet Bahçesi Açık Hava Sahnesi’nde tiyatro severlerle buluşuyor.

Emre Karayel’in oyunculuğuna bir kez daha şapka çıkardım. Bazen bir çocuk, bazen kadın sesi, kimi zaman yaşlı bir amca, bazen odacı, bazen de bitirim delikanlı oluyor. Siz her anda kendinizi kahkahaya bırakıyorsunuz ama içinizden de “Kadınlar ne ister?” diye sorgulamaya devam ediyorsunuz. Oyun kadın ve erkeğin yani doğal oksimoron’un üzerine kurulu. Ben kendi oksimoron önerimi ortaya atıyorum. Oyun “felaket eğlenceli” mutlaka izleyin!
Oya DOĞAN

Emre Karayel, uzunca seneler rol aldığı Bir Kadın Bir Erkek’in ardından, stand up tadındaki “ Erkek Aklı – Oksimoron” adlı oyunuyla kadınları anlama çabasına devam ediyor. Erkeklerde eksik olan X kromozomunun kadın ve erkeğin bakış açılarını nasıl değiştirdiğini seyirciye komedi unsurlarına başvurarak aktarıyor…
Hande SÖNMEZ

Sevgilisi tarafından 15 gün sonra arayacağım denilerek terk edilen bir adamın “Kadınlar ne ister?” sorgulamasına seyirci de katılırsa ne olur? Müthiş eğlenceli oyunda umudunuzun artacağı garanti…
Şaziye CEYHAN

Yazan: Robert Dubac
Yöneten:
Dersu Yavuz Altun
Oynayan:
Emre Karayel
Çeviri:
Özge Kayakutlu
Uyarlama:
Zeki Enes Akkan
Yapım:
Tiyatro Yeniden

Numarasız Oturma –
87.00 TL

Kurallar

– Etkinlikler sınırlı sayıda kapasite ile gerçekleşecektir.
– Etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. 18 yaş altı ebeveynleri ile etkinliğe katılabilirler.
– Organizasyon firması etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet ücretini iade ederek etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir.
– Etkinlik alanına dışarıdan yiyecek ve içecek alınmamaktadır.
– Etkinlik alanına maskesiz giriş yasa gereği kesinlikle yasaktır.
– Covid-19 önlemleri kapsamında etkinlik alanında yeme-içme faaliyeti dışında maskesiz dolaşmak yasaktır. 
– Alan içerisinde sosyal mesafe kuralına uymak gereklidir.
– Covid-19 önlemlerine uymayan ziyaretçiler alana kabul edilmez veya giriş yapmışlarsa alan dışına çıkartılır. Bu durumda bilet iadesi yapılmaz.