On Kişiydiler

On Kişiydiler

Ocak 20, 2021 0 Yazar: admin

On Kişiydiler

(Satışta)

Yer: Tiyatro Ak’la Kara

21.11.2020 20:30 – 21.11.2020 20:30

Agatha Christie’nin ölümsüz eseri “On Kişiydiler” Türkiye prömierini yaparken, Yeşilçam’ın unutulmaz aktörü Ediz Hun ilk kez tiyatro sahnesinde seyirciyle buluşuyor.

Birbirini tanımayan 10 Kişi Zenci adasında verilecek bir partiye davet edilir. Farklı mesleklere ve apayrı kişiliklere sahip bu on kişi aslında neden orada olduklarını öğrendiğinde artık herkes için çok geçtir….
Kafanız karışacak, nefesiniz kesilecek, içinizdeki dedektif canlanacak ve tek bir soru soracaksınız bu adada gerçekten sadece 10 kişi mi var? Eğer öyleyse….

Yazan: Agatha Christie
Çeviri ve Dramaturji : Savaş Özdural
Yöneten : Burak Karaman
Dekor: Behlüldane Tor
Kostüm : Akın Tezer Tunalı

Oynayanlar: Ediz Hun, Oya İnci, Ali İl, Pelin Turancı, Fatih Gülnar, Hakan Akın, Özdemir Çiftçioğlu, Cengiz Eşiyok  Ilgın Angın, Ozan Altuntaş.


Tam 113.00 TL – Öğrenci 93.00 TL

Kurallar

– Covid19 önlemleri nedeniyle salonun koltukları değiştirilmiş ve birbirinden 1 metre uzakta ikili oturma düzenine geçilmiştir. Bu nedenle seyirciler 2 ve katsayıları şeklinde bilet alabilmektedir.
– Etkinlik oturma planı Covid-19 tedbirleri dikkate alınarak oluşturulmuştur.
– 13 yaş ve üzeri bilete tabidir. 13 Yaş altı etkinliğe katılamaz.
– Etkinlik belirtilen saatte başlayacaktır.
– Organizatör firma bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkına sahiptir.
– Organizatör firma katılım şeklini uygun görmediği kişi veya kişileri bilet ücretini iade ederek içeri almama hakkına sahiptir.