Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler

Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler

Ocak 4, 2022 0 Yazar: admin

Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler

(Satışta)

Yer: Online Etkinlikler

31.05.2021 20:00 – 31.05.2021 20:00

Dünyaca ünlü ve muhteşem masal “Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler” Tiyatro Alkış farkıyla günümüze uyarlandı ve Seyretix’te sizlerle buluşuyor.

Grimm kardeşlerin (Jacob Grimm 1785–1863 ve Wilhelm Grimm 1786–1859) en bilinen eseri olan Pamuk Prenses ve Yedi cüceler, 18 yüzyılda yazılmasının vermiş olduğu pedagojik hatalardan ayıklanmış ve  Oktay Şenol tarafından günümüze uyarlanmıştır.

Dünyaca ünlü bu muhteşem masal şimdi Tiyatro Alkış farkıyla günümüze uyarlandı. Çocuğunuza defalarca okuduğunuz bu masalı yakından görmek istemez misiniz? Güzeller güzeli Pamuk Prenses’i, sevimli yedi cüceleri, yakışıklı prensi, kötü kalpli cadıyı ve tabii ki şaşırtıcı sihirli aynayı…

“Çocuklarınızın psikolojisine göre uyarlanmış bu oyun, sizleri hem eğlenceye hem de masalların gizemli dünyasına çağırıyor. Kaçırmayın!”

Uyarlayan ve Yöneten: Oktay Şenol
Oynayanlar
Burcu Şenol
Murat Ergür
Ertaç Yıldız
Cansu Özkan
Manolya Elmasrı
Kerem Keskin
Okay Şenol

Tiyatro Alkış
Tiyatro Alkış
Tiyatro Alkış

Online Gösterim –
32.00 TL

Kurallar

– 3 Yaş ve üzeri için uygundur.
– Online gösterim 1 Mayıs saat 12:00’de başlayacak ve 31 Mayıs saat 20:00’e kadar www.seyretix.com adresinden yayınlanacaktır.
– Organizatör yayın tarihlerini değiştirme hakkına sahiptir.
– Online gösterimi izlemek için kullanacağınız online etkinlik izleme kodunuz, Biletix tarafından size gönderilen onay mailinde yeralacaktır.
– Biletix’ten almış olduğunuz online etkinlik izleme kodunuzu,  seyretix’de bulunan access kod (erişim kodu) alanına yazarak yayını izleyebilirsiniz.
– Üyeliğinizi kullanarak aldığınız biletinizin detayları ve online izleme kodunuz aynı zamanda, üyeliğinizin altında bulunan Biletlerim sekmesinde de bulunmaktadır.
– Etkinliği izleyebilmeniz için kullanacağınız kod 2 izleme hakkı sağlar.
– Yayının kalitesi internet hızınıza göre otomatik olarak ayarlanmaktadır, eğer dilerseniz player üzerinden yayın kalitesini değiştirebilirsiniz.
– Etkinlik izleme kodunuzun size iletilebilmesi için biletinizi satın alırken güncel e-mail ve cep telefonu numaranızı vermenizi rica ederiz. Belirtilen bilgilerin tüketici tarafından doğru olarak verilmemesi nedeniyle katılım linki ve şifresinin size iletilememesi ve etkinliğe katılamamanız halinde Biletix’in veya organizasyon firmasının sorumlululuğu bulunmamaktadır.