Roland Emmerich İmzalı “Midway” Kadrosuna “Vikings” Transferi!

Roland Emmerich İmzalı “Midway” Kadrosuna “Vikings” Transferi!

Eylül 19, 2018 0 Yazar: admin

“Vikings” dizisinde boy gösteren Alexander Ludwig filme dahil oldu.

Geçtiğimiz günlerde çekimlerine başlanan 2. Dünya Savaşı temalı aksiyon filmi “Midway” oyuncu kadrosuna yeni bir ismi kattı. “Vikings” dizisi ile tanıdığımız Kanadalı aktör Alexander Ludwig filmin kadrosuna dahil oldu. Oyuncuyu hangi rolde izleyeceğimiz açıklanmadı.

ABD’nin 2. Dünya Savaşı sırasında Japonya ile olan savaşında bir dönüm noktası olan Midway Muharebesi’nin gerçek hikayesini anlatan filmin yönetmen koltuğunda “Kurtuluş Günü”, “Yarından Sonra”, “2012” ve “Beyaz Saray Düştü” gibi büyük bütçeli aksiyon filmleri ile tanınan Roland Emmerich oturuyor. 100 milyon dolardan fazla bütçeye sahip filmin senaryosuna ise Wes Tooke imza atıyor.

Filmin bol yıldızlı oyuncu kadrosunda üç Oscar adayı Woody Harrelson, “Hobbit” serisiyle tanınan Luke Evans, Altın Küre ve Emmy adaylığı bulunan Patrick Wilson, “This Is Us” dizisinin Altın Küre adayı yıldızı Mandy Moore, “Deadpool”un kötü adamı Ed Skrein, “Kara Şövalye”den tanıdığımız Aaron Eckhart, bu sene “Alita: Savaş Meleği”nde izleyeceğimiz Keean Johnson, “Thor” filmlerinde boy gösteren Tadanobu Asano, iki Altın Küre adayı Dennis Quaid, şarkıcı ve oyuncu Nick Jonas, “The Man in the High Castle”ın yıldızı Luke Kleintank, Jun Kunimura ve Etsushi Toyokawa yer alıyor.

“Midway” 8 Kasım 2019 tarihinde Amerika’da gösterime girecek.