Roland Emmerich İmzalı “Midway” Vizyon Tarihini Aldı!

Roland Emmerich İmzalı “Midway” Vizyon Tarihini Aldı!

Eylül 6, 2018 0 Yazar: admin

Çekimlerine başlanan “Midway” bol yıldızlı kadrosuyla dikkat çekiyor.

“Kurtuluş Günü”, “Yarından Sonra” ve “2012” gibi filmlerle tanınan Roland Emmerich’in yönetmen koltuğuna geçtiği “Midway” vizyon tarihine kavuştu. 2. Dünya Savaşı temalı aksiyon filmi 8 Kasım 2019 tarihinde gösterime girecek.

ABD’nin 2. Dünya Savaşı sırasında Japonya ile olan savaşında bir dönüm noktası olan Midway Muharebesi’nin gerçek hikayesini anlatan filmin oyuncu kadrosunda üç Oscar adayı Woody Harrelson, “Hobbit” serisiyle tanınan Luke Evans, Altın Küre ve Emmy adaylığı bulunan Patrick Wilson, “This Is Us” dizisinin Altın Küre adayı yıldızı Mandy Moore, “Deadpool”un kötü adamı Ed Skrein, “Kara Şövalye”den tanıdığımız Aaron Eckhart, bu sene “Alita: Savaş Meleği”nde izleyeceğimiz Keean Johnson, “Thor” filmlerinde boy gösteren Tadanobu Asano, iki Altın Küre adayı Dennis Quaid, şarkıcı ve oyuncu Nick Jonas, “The Man in the High Castle”ın yıldızı Luke Kleintank, Jun Kunimura ve Etsushi Toyokawa yer alıyor.

Çekimlerine başlanan “Midway”in vizyon tarihinde gişedeki rakipleri Jim Carrey’li “Sonic the Hedgehog” ve henüz resmi bir isme sahip olmayan 25. James Bond filmi olacak. Ancak geçtiğimiz ay yönetmenini kaybeden “Bond 25”in yakın zamanda ertelenmesi bekleniyor.