Ryan Gosling’li “Ay’da İlk İnsan”ın Yeni Posteri Karşınızda!

Ryan Gosling’li “Ay’da İlk İnsan”ın Yeni Posteri Karşınızda!

Eylül 20, 2018 0 Yazar: admin

“Ay’da İlk İnsan” ile bilinmeze doğru dev bir adım atıyoruz.

Önümüzdeki ödül sezonunda adından bolca söz ettirecek gibi görünen “Ay’da İlk İnsan”dan yeni bir poster huzurlarımıza sunuldu.

Merakla beklenen film, Ay’a ilk ayak basan astronot Neil Armstrong’un NASA temelli aya gidiş görevini masaya yatırıyor ve astronotun ayak izlerini takip ediyor. NASA ve Apollo 11 ekibinin 1960’larda SSCB’ye karşı uzay yarışını kazanmak için karşı karşıya kaldıkları muazzam baskıyı da seyircilerine gösteren filmin başrolünü iki Oscar adaylığı bulunan Ryan Gosling üstleniyor. “Ant-Man”den tanıdığımız Corey Stoll, Apollo 11 astronotu Buzz Aldrin’i, Emmy ödüllü Kyle Chandler, Apollo 11 ekibini toplamakla yükümlü olan Deke Slayton’ı ve Jason Clarke da uçak mühendisi Edward Higgins White’ı canlandırıyor.

2014 yapımı “Whiplash” ile büyük bir çıkış yakaladıktan sonra “Aşıklar Şehri” ile En İyi Yönetmen Oscar’ına layık görülen en genç yönetmen olan Damien Chazelle’in yönetmenliğini üstlendiği film, “Spotlight”ın Oscar ödüllü senaristi Josh Singer tarafından yazılıyor. Filmin oyuncu kadrosunda Claire Foy, Shea Whigham, Brian d’Arcy James, Pablo Schreiber, Patrick Fugit, Cory Michael Smith, Lukas Haas ve Christopher Abbott gibi isimler de bulunuyor.

“Ay’da İlk İnsan” 19 Ekim’de sinemalarımıza konuk olacak.