Safdie Kardeşler İmzalı “Uncut Gems” Filmine “Frozen” Desteği!

Safdie Kardeşler İmzalı “Uncut Gems” Filmine “Frozen” Desteği!

Eylül 19, 2018 0 Yazar: admin

“Uncut Gems” oyuncu kadrosuna yeni bir ismi kattı.

Geçtiğimiz sene çektikleri “Soygun” ile büyük sükse yapan Josh Safdie ve Benny Safdie’nin yeni filmi “Uncut Gems” oyuncu kadrosunu genişletmeye devam ediyor. 2013 yapımı “Karlar Ülkesi” animasyonunda Elsa karakterine sesiyle hayat veren Idina Menzel filmin kadrosuna dahil oldu. Aktris filmde Adam Sandler’ın eşini oynayacak.

Suç ve drama filminin başrolünü genelde komedi rollerinde izlediğimiz ancak fırsat tanındığında drama rollerinde de başarılı performanslar ortaya koyabildiğini kanıtlayan Altın Küre ve Emmy adayı Adam Sandler üstleniyor. Oscar ve Altın Küre adaylığı bulunan usta oyuncu Judd Hirsch, bu sene “Sorry to Bother You”da izlediğimiz Lakeith Stanfield ve “Billions” dizisinde boy gösteren Eric Bogosian’ın da oyuncu kadrosunda yer aldığı filmin senaryosu yönetmen ikilisi ve Ronald Bronstein tarafından yazılıyor. Üçlü daha önce “Yalnız Cennet Bilir” ve “Go Get Some Rosemary” filmlerinde birlikte çalışmıştı.

Hikaye detayları henüz bilinmeyen “Uncut Gems”, New York’ta elmas ticaretinin döndüğü bölgede geçiyor. Adam Sandler filmde zengin ve ünlülere satış yapan bir kuyumcu dükkanı sahibine hayat veriyor. Mallarının bir kısmı çalındığında dükkan sahibinin hayatı karmaşık bir hal alıyor.