Söz & Müzik Sıla

Söz & Müzik Sıla

Ocak 4, 2022 0 Yazar: admin

Söz en özel, en sıcak ve en samimi şarkılarından oluşan repertuvarıyla 15 Ekim’de Zorlu PSM’de!

Kapı Açılış 20:15
Etkinlik Başlangıç 21:00

AVANTAJLI DÖNEM BİLETLERİ

VIP – Tam 390.50 TL, Öğrenci 390.50 TL
1. Kategori – Tam 313.50 TL, Öğrenci 256.50 TL
2. Kategori – Tam 247.50 TL, Öğrenci 202.50 TL
3. Kategori – Tam 203.50 TL, Öğrenci 166.50 TL
4. Kategori – Tam 148.50 TL, Öğrenci 121.50 TL
5. Kategori – Tam 115.50 TL, Öğrenci 94.50 TL

GENEL SATIŞ BİLETLERİ

SATIŞ TARİHİ ÇOK YAKINDA AÇIKLANACAKTIR.

Kurallar

– Zorlu PSM’de gerçekleşecek etkinliklerin tümü pandemi sebebiyle özel kurallara tabidir. Bilet satın alan herkes bu kurallara uymayı ve yaptırımları kabul etmiş sayılır.
– Etkinlik kapı açılış saati 20:15, etkinlik başlangıç saati 21:00’dir.
– Zorlu Center arama noktalarında görevliler tarafından vücut ısısı ölçümü yapılacaktır. Vücut ısısı 38C üzerinde olan misafirler içeri alınmayacaktır.
– Etkinlik 8 yaş ve üstü katılımcılar için uygundur. 
– Etkinlik girişinde Hayat Eve Sığar uygulaması üzerinden, HES kodu sorgulaması yapılacaktır. Etkinliğe katılacak misafirlerin, mekana gelmeden önce, Hayat Eve Sığar uygulamasını indirip HES kodu alması gerekmektedir. İlgili uygulamanın “HES Kodu sorgula” bölümünden ‘’riskli değildir’’ sonucu çıktığı durumda etkinliğe giriş yapılabilir.
– Misafirlerin Zorlu PSM girişlerinde 1,5 metrelik fiziki mesafe kuralına uyarak sıra oluşturmaları ve beklerken bilet, fotoğraflı kimlik ve HES Kodu sonucunu görevlilere ibraz etmek üzere hazır etmeleri gerekmektedir.
– Etkinlik başlangıç saatinden en az 1 saat önce biletle birlikte etkinliğin kapısında olacak şekilde hazır olunması gerekmektedir.
– Zorlu PSM girişlerinde misafirlerimize maske verilecek veya mevcut maskeleri yeni maskeler ile değiştirilecektir. Ağız ve burnu kapatacak şekilde maske kullanılması zorunludur. Maskesini çıkarığı tespit edilenler uyarılacak, uyarıları dikkate almayanlar Zorlu PSM alanının dışına alınacaktır. 
– Misafirlerin belirtilen oturma düzenine uyması zorunludur. Etkinlik boyunca belirlenen koltuklarda oturulması gerekmektedir. 
– Oturma düzeni Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın düzenlemelerine ve resmi uyarılarına göre değişiklik gösterebilir.  
– Etkinlik başladıktan sonra salona seyirci alınmayacaktır.
– Zorlu PSM, indirimli bilet satın alma koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
– Zorlu PSM etkinlik alanı ve saatinde değişiklik yapma hakkına sahiptir.
– Öğrenci bileti, kapasiteyle sınırlıdır ve öğrenci kimliği ile geçerlidir. Öğrenci kimliğinin etkinlik günü görevlilere gösterilmesi gerekmektedir.
– Zorlu PSM etkinlik için uygun görmediği kişileri, bilet ücretini iade ederek etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir. 
– Etkinlik mekanına kamera ve fotoğraf makinası sokmak yasaktır.