STEP ISTANBUL 2020

STEP ISTANBUL 2020

Aralık 8, 2020 0 Yazar: admin

STEP ISTANBUL 2020

(Satışta)

Yer: Taksim 360 Projesi

20.11.2020 13:00 – 20.11.2020 18:00

Step Istanbul, Taksim 360’ta sanatseverleri buluşturacak.

Sanat herkesin hayatının bir parçası olmalıdır fikriyle yola çıkarak gerçekleştireceğimiz Step Istanbul, dört gün boyunca sanat kurum ve kuruluşlarını, sanatçıları ve sektörde yer alan çalışanları sanatı daha ulaşılabilir kılmak için bir araya getirmeyi amaçlayan bir sanat etkinliği.

Step Istanbul, Kasım ayında Taksim 360’da düzenlenecek. Ziyaretçiler, konuksever ve rahatlatıcı ortamın keyfini kişisel sanat alımı deneyimleri ile çıkarabilecek ve sanat dünyası hakkında merak edilen her konunun gündeme alındığı konuşma programlarına katılabilecek.

Özenle seçilmiş orijinal sanat eserleri, farklı bakış açılarıyla değerlendirilebilecek heykeller, edisyonlar ve daha fazlası her türlü zevk ve bütçeye hitap ederek sunulacak.

Step Istanbul, herkes için daha fazla sanat bakış açısını benimseyerek sanatı daha ulaşılabilir kılmak adına düzenlenen bir etkinlik olarak erişilebilir sanatı keşfetmeyi bekleyen ziyaretçilerine “bir adım atmak” için fırsat olacak.

Genç ve dinamik galerileri, sanat inisiyatiflerini ve sanatçı kolektiflerini bir araya getirecek olan Step Istanbul, fiyat aralığı 500 TL’den başlayarak 20.000 TL’yi aşmayacak şekilde özenle seçilmiş eserleri sergileyerek erişilebilir sanat için yeni bir platform oluşturmayı hedefliyor.

Sanatı yeni bir ifade alanı olarak hayatının içine almak isteyenler Step Istanbul’da yeni bir yol keşfedecek. Yenilikçi bir bakış açısıyla ortaya çıkan etkinlik, sanat ortamına yeni katılan koleksiyoner, sanatçı ve galeriler için de yepyeni ve heyecanlı “bir adım” niteliğinde olacak.

Tam –
70.00 TL

Öğrenci –
40.00 TL

Kurallar

– Alanda Hayat Eve Sığar uygulamasından HES kontrolü yapılacaktır.
– 15 yaş altı katılımcı alana alınmayacaktır.
– Etkinlik alanında maske kullanımı zorunludur.
– Etkinlik alanında katılımcıların ve ziyaretçilerin sosyal mesafeye uymasına yönelik tedbirler alınmıştır.

– STEP İstanbul 2020, 18-22 Kasım tarihleri arasında ücrete tabii biletli satış ile 13:00-20:00 arası açık olacak.
-Biletler 2 saat ile sınırlı ziyaret saatleri içinde geçerli olacak şekilde satılacaktır.
– Etkinlik alanının girişinde termo ateş ölçümü ve dezenfeksiyon işleminin ardından ziyaretçiler içeri alınacaktır.  Ateş ölçen personel tıbbi maske ve yüz koruyucu kullanacaktır. Ateşi 38 C’den yüksek olanlarla öksürük, burun akıntısı, solunum sıkıntısı gibi belirtileri olan / gelişen, COVID-19 tanısı alan veya temaslısı olanlar içeri alınmayacak, tıbbi maske takılarak COVID-19 yönünden değerlendirilmek üzere sağlık kurumuna yönlendirilecektir.
– Ateş, öksürük, nefes darlığı gibi şikayetleriniz varsa, etkinlik alanına girmeyiniz.
– Tüm etkinlik alanların girişine içeride bulunabilecek azami kişi sayısı yazılacaktır.
– Etkinlik gezi rotası tek yönlü olarak düzenlemiştir.
– Stantların önünde zemine sosyal mesafenin korunmasını sağlayacak işaretler konulacaktır.
– Tarafımızca fuar alanında bulunan yemek alanlarında Sağlık Bakanlığı tarafından hazırlanan “Salgın Yönetimi ve Çalışma Rehberi”’nde yer alan restoran, kafeterya ve kantinlerle ilgili uyarılar dikkate alınacak ve yalnızca taze paketlenmiş gıdaların satışına izin verilecektir.
– Alanda bilet satışı mobil uygulama üzerinden yapılacaktır. Satışlarda nakit alınmayacak, kredi kartı kabul edilecektir.