Taron Egerton’lı “Robin Hood” Uyarlamasından Yeni Fragman Var!

Taron Egerton’lı “Robin Hood” Uyarlamasından Yeni Fragman Var!

Eylül 29, 2018 0 Yazar: admin

“Robin Hood”un ülkemizdeki vizyon tarihi 23 Kasım.

Başrolünü “Kingsman” serisi ile tanınan genç yıldız Taron Egerton’a emanet eden yeni “Robin Hood” uyarlamasından yeni bir fragman ve poster yayınlandı.

Filmin oyuncu kadrosunda Little John rolünde Oscar ödüllü Jamie Foxx, Friar Tuck rolünde Tim Minchin, Marian rolünde Eve Hewson, Nottingham Şerifi rolünde Altın Küre adayı Ben Mendelsohn ve Will Scarlet rolünde “Fifty Shades” serisinin yıldızı Jamie Dornan yer alıyor. Yönetmen koltuğu ise “Black Mirror” ve “Peaky Blinders” gibi önemli dizilerde yönetmenlik yapmış olan Otto Bathurst’a emanet.

Adaleti kendi sağlayan kahramanın bir kez daha beyaz perdeye döneceği yeni uyarlamada, Haçlı Seferleri’nden dönen Robin Hood bir yandan yerel halkın ekonomik sıkıntılarına yardım ederken, bir yandan da Nottingham Şerifi’nin yolsuzluklarıyla savaşıyor. Gelen görüntülere bakılırsa, modern Robin Hood eski dönemin Batman’i tadında bir karakter olacak. Silah kullanımındaki hızı, modifiye edilmiş tatar yayı ve kimliğini gizleyen pelerinli kostümüyle halk kahramanından çok bir süper kahraman edası taşıyan karakterin yeni beyaz perde macerası bakalım nasıl olacak?

Merakla beklenen “Robin Hood” ülkemizde 23 Kasım’da vizyona girecek.