Tessa Thompson’lı “Sylvie” Kadrosuna “How to Get Away with Murder” Transferi!

Tessa Thompson’lı “Sylvie” Kadrosuna “How to Get Away with Murder” Transferi!

Mart 11, 2019 0 Yazar: admin

“How to Get Away with Murder”ın yıldızı Aja Naomi King filmin kadrosuna katıldı.

“Creed: Efsanenin Doğuşu”, “Thor: Ragnarok” ve “Yok Oluş” filmlerinden tanıdığımız Tessa Thompson ve 2017 yapımı “Crown Heights”ta Lakeith Stanfield’la birlikte rol alan Nnamdi Asomugha’nın başrollerini paylaştığı drama filmi “Sylvie” oyuncu kadrosuna yeni bir ismi kattı. “Emily Owens M.D.” ve “How to Get Away with Murder” dizilerinden tanıdığımız başarılı aktris Aja Naomi King filmin kadrosuna dahil oldu.

Filmin oyuncu kadrosunda “Boston Legal” ve “This Is Us” dizilerinde izlediğimiz Ryan Michelle Bathe, ABC kanalında yayınlanan “For The People” dizisinden tanıdığımız Regé-Jean Page ve “Desperate Housewives” dizisinin Altın Küre adayı yıldızı Eva Longoria yer alıyor. Filmin yönetmenliğini ve senaristliğini 2012 yapımı komedi filmi “Homecoming” ile tanınan Eugene Ashe üstleniyor. Çekimlerine Los Angeles’ta başlanan filmin yapımcı kadrosunda başrol Asomugha, Jonathan Baker, Gabrielle Glore ve Matthew Thurm bulunuyor. Filmin önümüzdeki sene vizyona girmesi bekleniyor.

“Sylvie”, 1950’lerin sonuna, 1960’ların başına tekabül eden New York’un havalı caz döneminde geçiyor. Gelecek vadeden saksafoncu Robert (Nnamdi Asomugha), Harlem’deki bir müzik mağazasında işe girdiğinde mağazanın sahibinin kızı Sylvie (Tessa Thompson) ile tanışır. Çok geçmeden birbirlerinden etkilenen ikili kısa bir yaz aşkı yaşar. Yaz bittikten sonra yolları ayrılan çift, aradan yıllar geçtikten sonra kaçınılmaz bir şekilde tekrar karşılaşır ve birbirlerine olan hislerinin hiçbir zaman kaybolmadığının farkına varırlar.