Tessa Thompson’lı “Sylvie” Oyuncu Kadrosunu Tamamladı!

Tessa Thompson’lı “Sylvie” Oyuncu Kadrosunu Tamamladı!

Ocak 22, 2021 0 Yazar: admin

Tessa Thompson’lı “Sylvie” Oyuncu Kadrosunu Tamamladı!

Çekimlerine başlanan “Sylvie”nin başrolünde Tessa Thompson yer alıyor.

“Creed: Efsanenin Doğuşu”, “Thor: Ragnarok” ve “Yok Oluş” filmlerinden tanıdığımız’Tessa Thompson’ve 2017 yapımı “Crown Heights”ta’Lakeith Stanfield’la birlikte rol alan’Nnamdi Asomugha’nın başrollerini paylaştığı drama filmi “Sylvie” oyuncu kadrosunu tamamladı. “The Umbrella Academy” dizisinde izlediğimiz John Magaro, “John Wick” serisinden Lance Reddick, “Girls” ile tanıdığımız Jemima Kirke, MC Lyte, Alano Miller,’Erica Gimpel ve’Tone Bell filmin kadrosuna dahil oldu.

Filmin oyuncu kadrosunda “Boston Legal” ve “This Is Us” dizilerinde izlediğimiz’Ryan Michelle Bathe, ABC kanalında yayınlanan “For The People” dizisinden tanıdığımız’Regé-Jean Page, “Desperate Housewives” dizisinin Altın Küre adayı yıldızı’Eva Longoria’ve “How to Get Away with Murder”ın yıldızı Aja Naomi King de yer alıyor. Filmin yönetmenliğini ve senaristliğini 2012 yapımı komedi filmi “Homecoming” ile tanınan’Eugene Ashe’üstleniyor. Çekimlerine Los Angeles’ta başlanan filmin yapımcı kadrosunda başrol Asomugha,’Jonathan Baker, Gabrielle Glore ve’Matthew Thurm’bulunuyor. Filmin önümüzdeki sene vizyona girmesi bekleniyor.

“Sylvie”, 1950’lerin sonuna, 1960’ların başına tekabül eden New York’un havalı caz döneminde geçiyor. Gelecek vadeden saksafoncu Robert (Nnamdi Asomugha), Harlem’deki bir müzik mağazasında işe girdiğinde mağazanın sahibinin kızı Sylvie (Tessa Thompson) ile tanışır. Çok geçmeden birbirlerinden etkilenen ikili kısa bir yaz aşkı yaşar. Yaz bittikten sonra yolları ayrılan çift, aradan yıllar geçtikten sonra kaçınılmaz bir şekilde tekrar karşılaşır ve birbirlerine olan hislerinin hiçbir zaman kaybolmadığının farkına varırlar.