The Notebook Filmi Televizyona Mı Uyarlanacak?

The Notebook Filmi Televizyona Mı Uyarlanacak?

Ocak 4, 2022 0 Yazar: admin

The Notebook Filmi Televizyona Mı Uyarlanacak?

CW kanalının, Ryan Gosling ve Rachel McAdams”ın başrolünde oynadığı romantik filmi diziye uyarlama ihtimali konuşuluyor…

Nicholas Sparks”ın aynı adlı romanından’Nick Cassavetes”in yönetmenliğiyle beyazperdeye uyarlanan The Notebook’filminin, tv dizisi olma ihtimali konuşuluyor!

2004 yapımı filmin başrollerinde Ryan Gosling’ve Rachel McAdams’yer alıyordu. 1940″lı yıllarda geçen film, sosyo ekonomik farklılıklardan dolayı birbirinden ayrı düşmüş ve seneler sonra bir araya gelmeyi başarmış genç bir çiftin tutkulu aşklarını konu alıyordu.

Entertainment Weekly, TVLine gibi sitelerin haberlerine göre, CW’kanalı meşhur romantik filmi televizyona uyarlamayı düşünüyor. Bu arada, kanal yetkilisi’Mark Pedowitz’Television Critics Association etkinliği sırasında, çiftin yaşlılık halini tv uyarlamasında göreceğimizi sanmadığını belirtti.

Henüz gelişim aşamasında olan bu projede, Nicholas Sparks’ve Warner Bros TV’birlikte çalışıyor. Ayrıca yazar Sparks”ın Theresa Park’ile yapımcılık görevini,’Todd Graff”ın da senaristliği üstleneceği söyleniyor.

11 sene evvel sinemaya uyarlanmış ve oldukça ses getirmiş olan bu filmin televizyon versiyonu sizce nasıl olur?