Tiffany Haddish’li “The Oath”ta Şükran Günü Mahvoluyor!

Tiffany Haddish’li “The Oath”ta Şükran Günü Mahvoluyor!

Eylül 20, 2018 0 Yazar: admin

“The Oath”un başrollerinde Tiffany Haddish ve Ike Barinholtz yer alıyor.

Başrollerini komedi filmlerinin aranan isimlerinden biri haline gelen Tiffany Haddish ve “The Mindy Project” dizisinden tanıdığımız Ike Barinholtz’un üstlendiği komedi filmi “The Oath”un yeni posteri görücüye çıktı.

Başrol Barinholtz’un yönetmenliğini ve senaristliğini üstlendiği filmin oyuncu kadrosunda Billy Magnussen, John Cho, Meredith Hagner, Nora Dunn, Jon Barinholtz, Chris Ellis, Priah Ferguson ve 8 Emmy adaylığı bulunan Carrie Brownstein gibi isimler yer alıyor. Filmin prömiyeri önümüzdeki hafta Los Angeles Film Festivali’nde gerçekleştirilecek.

Siyasi açıdan bölünmüş bir Amerika’da geçen “The Oath”, 24 saat haber takip eden sinirli Chris (Ike Barinholtz) ve ona kıyasla biraz daha anlayışlı eşi Kai’ye (Tiffany Haddish) odaklanıyor. Vatandaşlardan Şükran Günü’nden sonra Başkan’a bağlılık yemini imzalamaları istendiğinde, çift duyduklarına inanamaz ve görüşlerine ters düştüğü için buna karşı gelir. Yeminin son günü yaklaşırken, tartışmaya meyilli akrabalar, Chris’in gerginliği ve iki hükümet ajanının (John Cho ve Billy Magnussen) beklenmedik ziyareti üst üste gelir ve halihazırda gergin olan Şükran Günü yemeğinde işler çığırından çıkar.

“The Oath” Amerika’da 12 Ekim’de gösterime girecek. Filmin ülkemizde ne zaman vizyona gireceği henüz bilinmiyor.