“Yol Arkadaşım 2″nin Güzeli Çilek!

“Yol Arkadaşım 2″nin Güzeli Çilek!

Eylül 25, 2018 0 Yazar: admin

“Yol Arkadaşım 2″de Ezgi Eyüboğlu Çilek isimli bir karaktere hayat veriyor.

Yol Arkadaşım 2’nin güzeli Çilek’e Ezgi Eyüboğlu hayat veriyor. Yaz aylarının renkli yolculuklarını beyaz perdeye taşımaya devam eden yerli komedi serisi Yol Arkadaşım’ın devam filminde güzel oyuncu Ezgi Eyüboğlu, ‘Çilek’ isimli bir youtuber’ı canlandırıyor. Sevimli karakter Çilek, serinin baş kahramanları ile bir yol macerasına atılıyor.

Ayvalık’a yaptıkları yolculukta dost olan ve binbir badirenin ardından “yol arkadaşlığı” kavramının hakkını veren Şeref ve Onur ikilisi, son 1 yılda daha da kenetlenmiştir. İkili son 1 yıl içinde iş arkadaşı olmanın yanı sıra ev arkadaşlığı da yapmaya başlamıştır. Karakterleri birbirine tamamen zıt olan bu iki adamın paylaştığı iki alanda da dertler ve aksilikler bitmez. Şeref’in işi, müzik kariyerine atılmaya çalışan Onur’un menajerliğini yapmaktır. Ancak bu konuda oldukça yeteneksizdir. Sıkıntılara dayanamayan Onur, sevmediği eski işi ilaç laç mümessilliğine geri dönmeye karar verince, Şeref alelacele ona bol sürprizli bir turne ayarlar. İkilinin bu turne yolculuğu da aşk, macera ve aksiliklerle dolu geçecektir…

İlk filmde Onur ve Şeref rollerinde boy gösteren Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak, bir kez daha filmin ana kahramanları olarak geri dönüyorlar. Komedinin sevilen yüzleri haline gelen ikiliye devam halkasında ise Ezgi Eyüboğlu, Kadir Polatçı ve Olgun Toker eşlik ediyor. İlk filmin yönetmeni Bedran Güzel, devam halkasında da kamera arkasına geri dönüyor.

İlk filmden tanıdığımız Bahar Şahin ve Dilber Ay’ın da boy göstereceği devam filmi “Yol Arkadaşım 2” 12 Ekim’de vizyonda!