Yüzsüz Kabare

Yüzsüz Kabare

Aralık 8, 2020 0 Yazar: admin

Yüzsüz Kabare

(Satışta)

Yer: Duru Kadıköy Ana Sahne

27.11.2020 20:00 – 27.11.2020 20:00

Müzik ve eğlencenin buluştuğu Yüzsüz Kabare sizlerle buluşmaya hazırlanıyor.

“Türkiye’de ilk defa uygulanacak müzikal bir formattır. Projede Tuna Orhan, Şebnem Õzinal bulunmaktadır.  

Değişmeyen tek şeyin her şeyin değiştiği bir dünyada yaşıyoruz. Artık sayılar, rakamlar, pozitif kuri döviz kuru her şey her gün hatta her an değişirken, biz bu değişime uymamak, sürüye katılmamak hatta mümkünse hiç uğramamak için ‘Yüzsüz’ olmaya karar verdik. Tabi bir de kendimiz gibi ‘yüzsüz’lerden oluşan bir orkestra kurduk. Maistromuz en yüzsüz olanımız. En çok onun sesi çıkıyor; ama bu arada muhteşem bir repertuvarı var. Kısacası ‘Yüzsüz Kabare’de eğlence var, müzik var…”

1. Kategori –
90.50 TL

Kurallar

– 6 Yaşından küçük çocuklar etkinlik mekanına alınmamaktadır. 6 Yaş ve üstü tam bilete tabidir.
– Etkinlik başlangıç saatinden en az 30 dakika önce mekanda hazır olmanızı önemle rica ederiz.
– Sosyal mesafe kurallarına uygun şekilde hazırlanan oturma düzeni ile etkinlik gerçekleşecektir. 
– Katılımcılar/izleyiciler alana girerken muhakkak maske takmalı ve etkinlik süresince maskelerini çıkarmamalıdır. Maske takma konusunda gereken hassasiyeti göstermeyenler uyarılacaktır.. Maske takmamakta ısrar edenler etkinlik alanı dışına çıkartılacaktır.
– Katılımcılar/izleyiciler bileti üzerinde yazan koltuk numarasına oturmak zorundadır.  Bu kurala uymayan ve yer değişikliğinde ısrar eden katılımcılar etkinlik alanı dışına alınacaktır.
– Etkinlik girişinde bilet kontrolü yapılacaktır, biletinizi telefondan göstermeniz gerekmektedir. Biletler tek kişiliktir.
– Organizasyon firması gündeme dair olumsuz bir durumda etkinliği erteleme ve programda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
– Misafirlerimize tesise girişte, temassız ateş ölçümü uygulanmaktadır. 38 dereceden yüksek ateş ölçümlerinde, misafirlerimiz işletmeye alınmayarak bir sağlık kuruluşuna başvurması için uyarılmaktadır.
– Katılımcılar/izleyiciler COVID-19 kapsamında alınan kurallara uymalıdır.  Organizasyon firması alınan önlemlere ve kurallara uymayan kişileri etkinlik mekanına almama veya mekandan çıkarma hakkına sahiptir.
– Kayıp veya unutulan biletler için yeniden basım / teslimat yapılmayacaktır. Etkinlik mekanına giriş esnasında biletinizi ibraz etmeniz zorunludur.
– Etkinlik mekanına profesyonel ses ve görüntü kayıt cihazları alınmayacaktır.
– İade veya değişiklik yapılmayacaktır.