Zombileri İkinci Dünya Savaşı’na Taşıyan “Overlord Operasyonu”ndan Yeni Poster Var!

Zombileri İkinci Dünya Savaşı’na Taşıyan “Overlord Operasyonu”ndan Yeni Poster Var!

Eylül 28, 2018 0 Yazar: admin

Korku ve bilim kurgu türlerini harmanlayan “Overlord Operasyonu”ndan yeni poster geldi.

Prömiyerini geçtiğimiz günlerde Fantastic Fest’te gerçekleştiren korku ve bilim kurgu filmi “Overlord Operasyonu”nun yeni posteri huzurlarımıza sunuldu.

Yürüyen ölüleri İkinci Dünya Savaşı’na taşıyan filmin oyuncu kadrosunda “Fences”tan tanıdığımız Jovan Adepo, “Liseli Polisler 2” oyuncusu Wyatt Russell, Iain De Caestecker, Jacob Anderson, Dominic Applewhite, Pilou Asbaek, John Magaro, Mathilde Ollivier ve Bokeem Woodbine gibi isimler yer alıyor. 2014 yılında “Kan Kardeş” ile karşımıza çıkan Julius Avery yönetmen koltuğuna geçerken, senaryoyu “Kaptan Phillips”in Oscar adayı senaristi Billy Ray ve Leonardo DiCaprio’lu “Diriliş”e imza atan Mark L. Smith kaleme alıyor. Filmin yapımcı koltuğunda ise ünlü yönetmen ve senarist J.J. Abrams oturuyor.

İkinci Dünya Savaşı’nda, müttefik güçlerin Normandiya’ya asker çıkarması yapacağı günün arifesinde, bir grup Amerikalı paraşütçü, düşman hattının arkasında bırakılır. Askerlerin buraya bırakılmasının amacı saldırının başarısı için önemli bir görevi gerçekleştirmektir. Fakat askerler hedeflerine yaklaşırken beklenmedik bir şeyle karşılaşırlar. Nazi işgali altındaki köyde, sadece bir askeri operasyondan fazlasının olduğunu fark ederler.

“Overlord Operasyonu” ülkemizde 9 Kasım’da vizyona girecek.